SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Janusz Uznański - Rzecznik Polskiego Związku Piłki Siatkowej/ fot. Piotr Sumara, 25 maja 2017

Firma Blachy Pruszyński sponsorem Polskiej Siatkówki

W czwartkowy wieczór na warszawskim Torwarze doszło do zawarcia umowy pomiędzy Firmą Blachy Pruszyński a Polskim Związkiem Piłki Siatkowej. W ten sposób Spółka Blachy Pruszyński dołączyła do grona znakomitych sponsorów i sojuszników Polskiej Siatkówki.

Nasza firma bardzo ceni sobie siatkówkę, która należy do wiodących dyscyplin sportu w Polsce. Dowodem tego są regularne sukcesy drużyn narodowych, z pamiętnym mistrzostwem świata siatkarzy sprzed trzech lat. Z uwagą śledzimy również postępy i coraz liczniejsze sukcesy młodego pokolenia zawodniczek i zawodników, a te rokują znakomicie na przyszłość. Cieszymy się, że formalności dopełniliśmy podczas Turnieju Kwalifikacyjnego do Mistrzostw Świata Kobiet. Liczymy, że do początek drogi powrotu biało-czerwonych do światowej elity – powiedział Krzysztof Pruszyński, Prezes Zarządu Pruszyński Sp z.o.o. 

Spółka Blachy Pruszyński wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Pruszyński. Głównymi produktami Blach Pruszyński są stalowe pokrycia dachów i elewacji. Logotyp Blachy Pruszyński będzie komunikowany podczas widowisk siatkarskich organizowanych przez Polski Związek Piłki Siatkowej.

Blachy Pruszyński dostosowują swą ofertę do wysokich wymagań architektów oraz oczekiwań klientów. Każdy produkt oferowany przez firmę Blachy Pruszyński powstaje indywidualnie, na potrzeby konkretnego zamówienia. Firma nie ogranicza się jedynie do dostawy zamówionych materiałów. Jej specjaliści doradzają optymalne rozwiązanie konstrukcyjne oraz proponują odpowiednie produkty. Poza standardowymi produktami oferowanymi w stałej sprzedaży, na życzenie klienta firma Blachy Pruszyński wykonuje różnego rodzaju elementy niestandardowe, zapewniające estetyczne i funkcjonalne wykończenie obiektów. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii i maszyn oraz wykorzystaniu najlepszych surowców.

Wyroby firmy Blachy Pruszyński posiadają odpowiednie atesty techniczne i higieniczne oraz spełniają wymagania jakościowe, stawiane produktom budowlanym.

O pozycji lidera polskiego rynku blaszanych pokryć dachowych świadczy kilkudziesięcioprocentowy udział materiałów oferowanych przez firmę w łącznej sprzedaży na rynku polskim oraz liczne nagrody i wyróżnienia. Firma może poszczycić się między innymi Godłem Teraz Polska, czterema Złotymi Medalami Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA, Medalami Europejskimi BCC, statuetkami Top Builder przyznawanymi przez miesięcznik Builder oraz tytułem Budowlana Marka Roku 2013, 2014, 2015, 2016 przyznawanym na podstawie badania ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku. Otrzymywane nagrody i wyróżnienia świadczą o wysokiej jakości proponowanych produktów i zadowoleniu coraz liczniejszej rzeszy klientów. Firma Blachy Pruszyński ma zaszczyt współpracować z największymi inwestorami i wykonawcami w Polsce. Jej produkty wykorzystano przy budowie: fabryki Toyoty w Wałbrzychu, nowego Portu Lotniczego Okęcie w Warszawie, toru kolarskiego w Pruszkowie oraz hipermarketów Leroy Merlin, Auchan, Decathlon, Galeria Mokotów, Fort Wola, Maximus, Blue City, Manufaktura w Łodzi, Silesia w Katowicach.

Jestem niezmiernie usatysfakcjonowany, że do grona sojuszników naszej dyscypliny dołącza Grupa Kapitałowa Pruszyński. To partner o bardzo mocnej pozycji na rynku, dynamicznie rozwijający się, znany z innowacyjnych i śmiałych rozwiązań. Współpraca z nowym sponsorem Polskiej Siatkówki oznacza dla nas możliwość stabilnego rozwoju naszej dyscypliny i wdrażania kolejnych projektów, które pozwolą siatkówce na utrzymanie wysokiej pozycji międzynarodowej. Pragnę podziękować Panu Krzysztofowi Pruszyńskiemu za okazane zaufanie i docenienie siatkówki, jako skutecznej platformy reklamowej – powiedział Jacek Kasprzyk, Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

W sezonie 2017 przed Polską wiele wyzwań, a co za tym idzie możliwości odniesienia sukcesów. To bez wątpienia jest atutem Polskiej Siatkówki w relacjach ze sponsorami.

Seniorki walczą na warszawskim Torwarze o kwalifikację do Mistrzostw Świata 2018, a kluczowe mecze odbędą się podczas najbliższego weekendu z Czeszkami (27 maja) i Serbkami (28 maja). Niebawem początek rozgrywek Ligi Światowej. Biało-czerwoni zagrają najpierw we Włoszech z gospodarzami, Brazylią i Iranem (2-4 czerwca). Tydzień później przeniosą się do Bułgarii (9-11 czerwca), gdzie obok gospodarzy ponownie zmierzą się Brazylią oraz Kanadą. W Polsce mistrzowie świata będą mieć za rywali Iran, Rosję i USA (15, Katowice, 17-18 czerwca, Łódź). W przypadku powodzenia w rundzie interkontynentalnej polecą na Final Six do Brazylijskiej Kurytyby (4-8 lipca).

W lipcu rozpocznie się również wielka podróż żeńskiej reprezentacji Polski w ramach World Grand Prix. Biało-czerwone z Argentynkami na ich terenie, Kanadą i Chorwacją (7-8 i 10 lipca). Podczas kolejnego weekendu (14-16 lipca, Ostrowiec Świętokrzyski) zagrają u siebie z Peru, Argentyną i Koreą. Tydzień (21-23 lipca) później będą już w Azji, a konkretnie w Korei, gdzie oprócz drużyny Koreanek na nasze siatkarki czekają Kolumbia i Kazachstan. Jeśli wszystko pójdzie pomyślnie, to 29 i 30 lipca Final Four w Czechach.

Lipiec to także siatkówka plażowa. Warmia Mazury World Tour Olsztyn 2017 jest jednym z turniejów najwyższej rangi FIVB, a bez wątpienia najważniejszym spotkaniem światowej elity siatkówki plażowej w Polsce (20-23 lipca).

Z seniorami spotkamy się ponownie w sierpniu. Najpierw podczas Memoriału Huberta Jerzego Wagnera – ostatniej próby przed imprezą sezonu CEV Mistrzostwami Europy w piłce siatkowej mężczyzn EUROVOLLEY POLAND 2017. W krakowskim memoriale legendarnego trenera biało-czerwoni zagrają z Francją, Kanadą i Rosją.

I wreszcie sportowe wydarzenie roku 2017 w Polsce – CEV Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn EUROVOLLEY POLAND 2017. Niezwykłe Ceremonia i Mecz Otwarcia Polska – Serbia  na PGE Narodowym – 24 sierpnia. Potem nasz zespół przeniesie się do Gdańska na potyczki z Finlandią i Estonią, a dalej już Kraków, aż do 3 września… mamy nadzieję.

Finisz sezonu seniorskiego, to jeszcze mistrzostwa Europy kobiet w Azerbejdżanie i Gruzji. Biało-czerwone w grupie mają za rywalki: Azerki, Niemki i Węgierki. To może będzie nawiązanie do historii… Złotek.

Polska Siatkówka może być też dumna z udziału pięciu narodowych w finałach mistrzostw świata: U21 chłopców (23 czerwca – 2 lipca, Czechy), U20 dziewcząt (14-23 lipca, Meksyk), U18 dziewcząt (18-27 sierpnia, Argentyna). U19 chłopców (18-27 sierpnia, Bahrajn), U23 chłopców (18-25 sierpnia, Egipt).

Biało-czerwonych emocji w tym sezonie nie zabraknie!