SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

EA, 16 lutego 2017

Piotr Kantor i Bartosz Łosiak od zwycięstwa rozpoczęli udział w turnieju siatkówki plażowej Lish Island zaliczanego do cyklu World Touru.

Piotr Kantor i Bartosz Łosiak od zwycięstwa rozpoczęli udział w turnieju siatkówki plażowej Kish Island zaliczanego do cyklu World Touru. Polacy pokonali austriacki duet Florian Schnetzer i Daniel Muellner 2:0 (21:18, 21:17). W następnym spotkaniu zmierzą się z Francuzami Arnaudem Loiseau i Arnaudem Gauthierem-Ratem.

Polski duet do gry przystąpił z numerem pierwszym. Przed rokiem w turnieju rozgrywanym na irańskiej wyspie Kisz zajął trzecie miejsce.

Na wyspie Kisz rozgrywany jest turniej rangi trzygwiazdkowej, który zakończy się 18 lutego. Do rywalizacji przystąpiły tylko drużyny męskie.

Pierwszy w tym sezonie turniej World Touru w Fort Lauderdale (USA) wygrali Brazylijczycy Alvaro Filho i Saymon Barbosa, którzy w finale pokonali swoich rodaków Andre Loyolę i Evandro Oliveirę 2:0 (21:15, 21:17). Mecz o trzecie miejsce był meczem amerykańskim. Philip Dalhausser i Nicholas Lucena wygrali z Johnem Hydenem i Ryanem Dohertym 2:1 (14:21, 21:13, 15:10). Najlepiej z polskich par spisali się Grzegorz Fijałek i Michał Bryl, którzy dotarli do ćwierćfinału. W Fort Lauderdale grali ze sobą po raz pierwszy. W walce o półfinał ulegli późniejszym zwycięzcom imprezy. Rundę wcześniej odpadli Bartosz Łosiak i Piotr Kantor.