SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

gazetaolsztynska.pl/JU, 31 marca 2016

W czwartkowe popołudnie wyróżnieni Laurem Najlepszy z Najlepszych z Olsztyna oraz Warmii i Mazur otrzymali statuetki za wybitne osiągnięcia w siedmiu kategoriach.

W czwartkowe popołudnie wyróżnieni Laurem Najlepszy z Najlepszych z Olsztyna oraz Warmii i Mazur otrzymali statuetki za wybitne osiągnięcia w siedmiu kategoriach.

W kategorii sport uhonorowany został między innymi zorganizowany przez Polski Związek Piłki Siatkowej Puchar Świata w Siatkówce Plażowej Warmia Mazury Grand Slam Olsztyn 2015. Ubiegłoroczny turniej otrzymał wyróżnienie magazynu Brief for Poland w konkursie na „Najlepsze wydarzenie lata 2015”. Jury pod przewodnictwem Czesława Langa brało pod uwagę m.in. oryginalność pomysłów i sukces organizacyjny przedsięwzięcia. Zeszłoroczna edycja siatkarskiej imprezy po raz pierwszy odbyła się na odmienionej plaży miejskiej nad jeziorem Ukiel. Organizatorzy i sportowcy dostarczyli fanom siatkówki plażowej rozrywki na najwyższym poziomie, a samo wydarzenie to marka budująca wizerunek Olsztyna oraz Warmii i Mazur. Najwyższej rangi zawody w siatkówce plażowej mogły się odbyć przy wsparciu władz samorządowych miasta i regionu.

Laur z rąk Gustawa Marka Brzezina - Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego odebrali: Paweł Papke - Prezes PZPS i Jacek Kasprzyk - Wiceprezes ds. Sportu i Szkolenia PZPS.

Kolejna edycja FIVB Beach Volleyball Warmia Mazury Grand Slam Olsztyn znów odbędzie się w nowoczesnej infrastrukturze nad jeziorem Ukiel.

Laur „Najlepszym z Najlepszych” przyznawany jest od 2004 roku. To nie tyle konkurs, ile uhonorowanie swoistych ambasadorów województwa Warmińsko-Mazurskiego, którzy w poszczególnych latach wyróżnili się na forum krajowym i międzynarodowym, osiągnęli sukces doceniony przez niezależne gremia, przyczynili się do promocji regionu. Laur służy podkreśleniu ich sukcesów na Warmii i Mazurach, w miejscu, w którym mieszkają lub funkcjonują.