SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

FG/CEV, 29 stycznia 2016

Rok 2016 ma o jeden dzień więcej. Spędźmy go z siatkówką! #OneDayMore4Volleyball

W wyjątkowym pod względem sportowym roku 2016, w którym świętujemy Igrzyska Olimpijskie, ponownie gościmy w naszym kraju finały Ligi Światowej oraz przygotowujemy  się do przyszłorocznych Mistrzostw Europy w Polsce, PZPS zaprasza serdecznie do udziału w akcji Europejskiej Konfederacji Piłki Siatkowej (CEV) – „One Day More 4 Volleyball” („Jeden Dzień Więcej dla Siatkówki”), by jak najszerzej promować naszą dyscyplinę jako sport dla każdego.

Akcja polega na zorganizowaniu w całej Europie jak największej ilości meczów siatkówki w tym szczególnym, bo przeżywanym tylko raz na cztery lata dniu 29 lutego.

„Mamy nadzieję ustanowić rekord w liczbie meczów siatkarskich rozegranych w Europie jednego dnia oraz eksponować siatkówkę jako pierwszą międzynarodową dyscyplinę sportu, która podjęła takie wyzwanie” – pisał w informującym o inicjatywie liście Prezydent CEV Aleksandar Boričić. Akcja ta ma pokazać piłkę siatkową jako „sport dla absolutnie każdego, niezależnie od możliwości fizycznych, technicznych umiejętności, wieku”.

Zapraszamy wszystkich chętnych do zorganizowania i uwiecznienia na zdjęciach i/lub wideo jednosetowych meczów (do 29 punktów, 6 na 6 zawodników) na wszystkich poziomach zaawansowania zawodników, w dowolnych grupach wiekowych. Dodatkowych informacji udzielamy mailem pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Rok 2016 ma o jeden dzień więcej. Spędźmy go z siatkówką. #OneDayMore4Volleyball