SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

MareK, 10 maja 2012

26 maja w Parku Kępa Potocka w Warszawie odbędzie się 13. Piknik Olimpijski. W samym centrum sportowego miasteczka powstaną dwa boiska do gry w siatkówkę. Nasza dyscyplina będzie podczas Pikniku Olimpijskiego bardzo widoczna.

Na dwa miesiące przed rozpoczęciem Igrzysk Olimpijskich w Londynie, Polski Komitet Olimpijski zaprasza na 13. Piknik Olimpijski. Impreza odbędzie się w sobotę, 26 maja w żoliborskim Parku Kępa Potocka. W tym roku to sportowe święto odbędzie się pod hasłem "LONDYN WZYWA". Piknik Olimpijski rozpocznie się o godzinie12:00 i potrwa do wczesnych godzin wieczornych. We wspólnej zabawie wezmą udział byli oraz aktualni medaliści olimpijscy, wybitne postacie polskiego sportu w wielu dyscyplinach. Podczas 13. Pikniku Olimpijskiego zaprezentują się takie olimpijskie dyscypliny jak badminton, podnoszenie ciężarów, judo, kajaki, kolarstwo, koszykówka, lekkoatletyka, piłka nożna, strzelectwo, łucznictwo, szermierka, tenis stołowy i zapasy. Nie zabraknie oczywiście siatkówki. Nasza dyscyplina z boiskami do grania, także w siatkówkę plażową, będzie podczas Pikniku  w Parku Kępa Potocka w Warszawie bardzo widoczna! I to w samym centrum olimpijskiego miasteczka !

Obok atrakcji sportowych, organizatorzy przygotowali coś dla smakoszy. Specjały kuchni z Wysp Brytyjskich, by poczuć olimpijskie klimaty na Kępie Potockiej – to główne przesłanie tego przedsięwzięcia. Będzie można także zetknąć się z ciekawostkami dotyczącymi kultury brytyjskiej oraz wirtualnie przenieść do miasta-gospodarza Igrzysk  Olimpijskich - Londynu. Juz teraz zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie.