SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Janusz Uznański - Rzecznik Polskiego Związku Piłki Siatkowej, 25 stycznia 2018

Zasłużeni trenerzy zostaną uhonorowani podczas PP we Wrocławiu

Inicjatywę Wydziału Trenerskiego wsparła Komisja Historyczna i Odznaczeń PZPS. W jej rezultacie przez cały, jubileuszowy rok honorowani będą trenerzy najbardziej zasłużeni dla Polskiej Siatkówki.

– Doceniamy rolę szkoleniowców nie tylko poprzez pryzmat wyników – medali, pucharów, czy też pełnionych funkcji. W gronie wyróżnionych są zarówno trenerzy reprezentacji narodowych, jak i szkoleniowcy dzieci, młodzieży, wychowawcy wielu pokoleń siatkarek i siatkarzy, których praca, pasja sprawiły i sprawiają, że nasza dyscyplina może się poszczycić tyloma sukcesami, tak pokaźną rzeszą znakomitych siatkarek i siatkarzy -  podkreśla Jacek Kasprzyk, prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Pierwszą okazją do wręczania specjalnych medali, dyplomów i upominków będzie turniej finałowy Pucharu Polski mężczyzn we Wrocławiu. W sobotę podczas pierwszego z półfinałów Jacek Kasprzyk, Zdzisław Gogol – Przewodniczący Wydziału Trenerskiego i Jerzy Mróz – Przewodniczący Komisji Historycznej i Odznaczeń podziękują za wkład w rozwój Polskiej Siatkówki Panom: Andrzejowi Grygołowiczowi, Wiktorowi Krebokowi,  Ryszardowi Krukowi, Bronisławowi Orlikowskiemu, Władysławowi Pałaszewskiemu i Janowi Rysiowi.