SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

31 lipca 2022

Nabór wolontariuszy na Mistrzostwa Świata w piłce siatkowej mężczyzn trwa! Zawody odbędą się w dniach 26 sierpnia – 11 września w katowickim Spodku oraz w Arenie Gliwice. 24 drużyny zmierzą się w walce o Mistrzostwo Świata. Wydarzenie wspierać będzie łącznie ok. 60 wolontariuszy.

Turniej pierwotnie miał się odbyć w Rosji, jednak decyzją Międzynarodowej Federacji Piłki Siatkowej FIVB zmagania drużyn zostały przeniesione do Polski i Słowenii. Podczas turnieju poza reprezentacją Polski na boiskach zobaczymy 23 drużyny z całego świata.

W organizacji wydarzenia wolontariusze pomagać będą w dziale: prasowym, akredytacji, marketingu oraz biletów i konkursów.

Wolontariuszami mogą zostać osoby w wieku powyżej 18. roku życia. Otrzymają oni koszulkę, posiłek, ubezpieczenie oraz certyfikat potwierdzający udział w wolontariacie. Rekrutacja trwa do 10 sierpnia 2022 r. Program koordynuje Akademicki Związek Sportowy.

Do wolontariatu należy się zgłosić poprzez wypełnienie formularza (https://planeta.azs.pl/formularz/wolontariat-mistrzostwa-swiata-w-pilce-siatkowej-mezczyzn-2022). Pierwszeństwo będą miały osoby deklarujące pełną dyspozycyjność oraz mające doświadczenie przy podobnych wydarzeniach. W razie pytań, prosimy kierować je na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..