SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Janusz Uznański - Rzecznik Polskiego Związku Piłki Siatkowej, fot. Piotr Sumara, 23 marca 2021

Ćwierćfinały MP juniorów młodszych – wyniki

W ośmiu turniejach trwa rywalizacja o półfinały mistrzostw Polski juniorów młodszych. Spotkania o awans rozegrane zostaną w sobotę i niedzielę (z wyjątkiem grupy gdańskiej, która w weekend rozpoczyna turniej). Patronem rozgrywek jest PKN ORLEN.

Grupa I Warszawa

o awans

UMKS MOS Wola Warszawa – SMS Sparta AGH Kraków 3:0 (25:14, 25:21, 25:18)

UKS Szamotulanin Szamotuły – MKS Będzin S.A. 3:0 (26:24, 26:24, 25:12)

MKS Będzin S.A. – SMS Sparta AGH Kraków 3:2 (25:19, 28:30, 19:25, 25:11, 15:9)

UMKS MOS Wola Warszawa – UKS Szamotulanin Szamotuły 3:0 (29:27, 25:22, 25:11)

Awans do półfinałów: UMKS MOS Wola Warszawa, UKS Szamotulanin Szamotuły

o 5. miejsce

AZS PWSZ Nysa – NTS Trójka Nakło 3:0 (25:19, 25:15, 25:22)

A

UMKS MOS Wola Warszawa – MKS Będzin S.A. 3:0 (25:18, 25:20, 25:22)

MKS Będzin S.A. – AZS PWSZ Nysa 3:0 (25:13, 25:18, 25:15)

AZS PWSZ Nysa – UMKS MOS Wola Warszawa 0:3 (15:25, 13:25, 9:25)

B

SMS Sparta AGH Kraków – UKS Szamotulanin Szamotuły 2:3 (25:22, 25:20, 18:25, 20:25, 13:15)

UKS Szamotulanin Szamotuły – NTS Trójka Nakło 3:0 (25:16, 25:14, 25:11)

NTS Trójka Nakło – SMS Sparta AGH Kraków 0:3 (10:25, 9:25, 11:25)

Grupa II Jastrzębie-Zdrój

o awans

Jastrzębski Węgiel – IUJKS Jedynka Poznań 3:0 (25:17, 25:11, 25:11)

KS Metro Warszawa – UKS Błyskawica Stalpro Szczecin 3:0 (25:13, 25:13, 25:17)

UKS Błyskawica Stalpro Szczecin – IUJKS Jedynka Poznań 0:3 (21:25, 21:25, 12:25)

Jastrzębski Węgiel – KS Metro Warszawa 2:3 (25:16, 24:26, 25:12, 18:25, 11:15)

Awans do półfinałów: KS Metro Warszawa, Jastrzębski Węgiel

o 5. miejsce

EKS Skra Bełchatów – Aluron CMC Wybicki Kielce 0:3 (18:25, 23:25, 21:25)

A

Jastrzębski Węgiel – UKS Błyskawica Stalpro Szczecin 3:0 (25:12, 25:13, 25:14)

UKS Błyskawica Stalpro Szczecin – EKS Skra Bełchatów 3:2 (16:25 25:22 18:25 25:17 15:10)

EKS Skra Bełchatów – Jastrzębski Węgiel 0:3 (10:25, 18:25, 18:25)

B

Aluron CMC Wybicki Kielce – KS Metro Warszawa 0:3 (16:25, 14:25, 16:25)

KS Metro Warszawa – IUJKS Jedynka Poznań 3:1 (25:18 25:19 21:25 25:19)

IUJKS Jedynka Poznań – Aluron CMC Wybicki Kielce 3:0 (25:15, 25:17, 25:23)

Grupa III Poznań

o awans

Enea Energetyk Poznań – SUKSS Suwałki 3:0  (25:9, 25:19, 25:17)

Hemarpol Norwid Częstochowa – IKS Atak Elbląg 3:0  (27:25, 25:19, 25:15)

IKS Atak Elbląg – SUKSS Suwałki 3:0 (25:8, 25:20, 25:23)

Enea Energetyk Poznań – Hemarpol Norwid Częstochowa 3:2 (25:23, 25:19, 25:27,16:25, 15:10)

Awans do półfinałów: Enea Energetyk Poznań, Hemarpol Norwid Częstochowa

o 5. miejsce

Dębicka Akademia Siatkówki Kępa – M-GOKiS Praszka 3:0 (25:13, 25:17, 25:22)

A

Enea Energetyk Poznań – IKS Atak Elbląg 3:0 (25:15, 25:15, 25:18)

IKS Atak Elbląg – Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 3:1 (25:14 23:25, 25:23, 25:23)

Dębicka Akademia Siatkówki Kępa – Enea Energetyk Poznań 0:3 (16:25, 10:25, 11:25)

B

SUKSS Suwałki – M-GOKiS Praszka 3:0 (25:19, 25:18, 25:21)

M-GOKiS Praszka – Hemarpol Norwid Częstochowa 0:3 (14:25, 15:25, 11:25)

Hemarpol Norwid Częstochowa – SUKSS Suwałki 3:1 (25:19, 23:25, 25:16, 25:13)

Grupa IV Tomaszów Mazowiecki

o awans

KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki – KaEmKa ZnShine Solar Starogard Gdański 3:0 (25:14, 25:14, 25:22)

UKS MKS MDK Warszawa – SMS Ostróda 3:0 (25:18, 25:15, 25:12)

SMS Ostróda – KaEmKa ZnShine Solar Starogard Gdański 3:2 (19:25, 26:24, 25:22, 28:30, 15:10)

KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki – UKS MKS MDK Warszawa 3:0 (25:18, 25:17, 25:17)

Awans do półfinałów: KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki, UKS MKS MDK Warszawa

o 5. miejsce

BAS Białystok – MKS Avia Świdnik 0:3 (20:25, 16:25, 22:25)

A

KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki – BAS Białystok 3:0 (25:13, 25:7, 25:20)

BAS Białystok – SMS Ostróda 0:3 (17:25, 16:25, 15:25)

SMS Ostróda – KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 0:3 (19:25, 18:25, 8:25)

B

MKS Avia Świdnik – KaEmKa ZnShine Solar Starogard Gdański 1:3 (20:25, 26:28, 25:23, 20:25)

KaEmKa ZnShine Solar Starogard Gdański – UKS MKS MDK Warszawa 1:3 (23:25, 25:18, 18:25, 18:25)

UKS MKS MDK Warszawa – MKS Avia Świdnik 3:0 (25:22, 25:20, 25:22)

Grupa V Rzeszów

o awans

AKS V LO Rzeszów – AZS UWM Olsztyn 3:0 (25:20, 26:24, 25:23)

KS Wifama Łódź – USA Tęcza Volley Gubin 3:0 (25:20, 25:22, 25:19)

USA Tęcza Volley Gubin – AZS UWM Olsztyn 1:3 (16:25, 15:25, 25:23, 13:25)

AKS V LO Rzeszów – KS Wifama Łódź 3:1 (21:25, 25:22, 25:22, 25:20)

Awans do półfinałów: AKS V LO Rzeszów, KS Wifama Łódź

A

AKS V LO Rzeszów – USA Tęcza Volley Gubin 3:0 (25:11, 25:10, 25:10)

USA Tęcza Volley Gubin – MUKS Iskierka Tarnów 3:2 (21:25, 26:24, 25:8, 18:25, 15:12)

MUKS Iskierka Tarnów – AKS V LO Rzeszów 3:0 (25:8, 25:21, 25:7)

B

AZS UWM Olsztyn – KS Wifama Łódź 0:3 (19:25, 25:27, 12:25)

KS Wifama Łódź – GKS Stoczniowiec Gdańsk 3:0 (25:0, 25:0, 25:0) - walkower

GKS Stoczniowiec Gdańsk – AZS UWM Olsztyn 0:3 (0:25, 0:25, 0:25) - walkower

Grupa VI Kędzierzyn-Koźle

o awans

MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – UKS 13 LO 7 Zielona Góra 3:2 (19:25, 16:25, 25:22, 25:22, 25:13)

RCS Czarni Radom – JKS Spartakus Jawor 3:0 (25:14, 25:13, 25:20)

JKS Spartakus Jawor – UKS 13 LO 7 Zielona Góra 1:3 (22:25, 16:25, 25:22, 24:26)

MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – RCS Czarni Radom 1:3 (13:25, 25:21,15:25, 18:25)

Awans do półfinałów: RCS Czarni Radom, MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

o 5. miejsce

UKS Budowlanka Toruń – LTS Feniks Leżajsk 0:3 (14:25, 22:25, 21:25)

A

MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – UKS Budowlanka Toruń 3:0 (25:13, 25:17, 25:14)

UKS Budowlanka Toruń – JKS Spartakus Jawor 1:3 (30:28, 16:25, 17:25, 18:25)

JKS Spartakus Jawor – MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (15:25, 25:23, 13:15, 19:25)

B

UKS 13 LO 7 Zielona Góra – LTS Feniks Leżajsk 3:0 (25:18, 25:15, 25:22)

LTS Feniks Leżajsk – RCS Czarni Radom 2:3 (25:21, 27:25, 17:25, 9:25, 8:15)

RCS Czarni Radom –UKS 13 LO 7 Zielona Góra 3:0 (25:19, 28:26, 25:18)

Grupa VII Gdańsk

o awans

TREFL Gdańsk SA – UKS SMS Joker Piła 3:0 (25:22, 25:19, 25:14)

Gwardia Wrocław Academy – TPS Lublin 3:0 (25:18, 25::23, 25:21)

TPS Lublin – UKS SMS Joker Piła 1:3 (9:25, 25:22, 19:25, 20:25)

TREFL Gdańsk SA – Gwardia Wrocław Academy 3:0 (25:13, 25:21, 25:23)

Awans do półfinałów: TREFL Gdańsk SA, Gwardia Wrocław Academy

o 5. miejsce

UKS Bronek Koszalin – ULKS Chobrzany 1:3 (19:25, 21:25, 25:21, 24:26)

A

TREFL Gdańsk SA – TPS Lublin 3:0 (25:12, 25:12, 25:13)

TPS Lublin – UKS Bronek Koszalin 3:1 (18:25, 25:19, 25:14, 25:20)

UKS Bronek Koszalin – TREFL Gdańsk SA 0:3 (17:25, 17:25, 18:25)

B

Gwardia Wrocław Academy – ULKS Chobrzany 3:0 (25:12, 25:12, 25:14)

ULKS Chobrzany – UKS SMS Joker Piła 0:3 (19:25, 11:25, 18:25)

UKS SMS Joker Piła – Gwardia Wrocław Academy 0:3 (17:25, 17:25, 16:25)

Grupa VIII Bydgoszcz

o awans

BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa Bydgoszcz – SKPS Dunajec Nowy Sącz 3:0 (25:12; 25:15; 25;13)

UKS SMS Police – KPS Chełmiec Wałbrzych 3:0 (25:18; 25:16; 25:15)

KPS Chełmiec Wałbrzych – SKPS Dunajec Nowy Sącz 3:1 (23:25; 25:16; 25:20; 25:22)

BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa Bydgoszcz – UKS SMS Police 3:0 (25:16; 25:21; 25:20)

Awans do półfinałów: BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa Bydgoszcz, KPS Chełmiec Wałbrzych

o 5. miejsce

MKST Astra Nowa Sól – TS Volley Rybnik 0:3 (13:25, 22:25, 11:25)

A

BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa Bydgoszcz – KPS Chełmiec Wałbrzych 3:0 (25:23; 25:18; 25:18)

KPS Chełmiec Wałbrzych – MKST Astra Nowa Sól 3:0 (25:20; 25:17; 25:21)

MKST Astra Nowa Sól – BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa 0:3 (16:25, 16:25, 19:25)

B

UKS SMS Police – SKPS Dunajec Nowy Sącz 3:0 (25:15; 28:26; 25:21)

SKPS Dunajec Nowy Sącz – TS Volley Rybnik 3:0 (25:14; 25:12; 25:18)

TS Volley Rybnik – UKS SMS Police 0:3 (15:25, 12:25, 22:25)