SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

FG, 5 maja 2015

Od środy rozgrywane będą pierwsze mecze finałowego turnieju Mistrzostw Polski Kadetek w Proszowicach. Organizatorami turnieju są MKS Pogoń Proszowice oraz Gmina i Miasto Proszowice.

Od środy rozgrywane będą pierwsze mecze finałowego turnieju Mistrzostw Polski Kadetek w Proszowicach. Organizatorami turnieju są MKS Pogoń Proszowice oraz Gmina i Miasto Proszowice.

W Miejskiej Hali Sportowej przy ul. Parkowej 10 w Proszowicach zmierzy się osiem najlepszych zespołów w tej kategorii wiekowej:

Grupa A:

1.  MKS TRUSO ELBLĄG
2.  UKS LIBERO STAROGARD Gdański
3.  LTS LEGIONOVIA Legionowo
4.  MKS DĄBROWA GÓRNICZA  

Grupa B:

1.  KS PAŁAC BYDGOSZCZ
2.  MUKS SPARTA  Warszawa
3.  IMPEL GWARDIA Wrocław
4.  KS DEVELOPRES V LO Rzeszów

Dodatkowe informacje na stronie organizatora: proszowice.pl. Transmisje z rozgrywek będą dostępne w internecie dzięki SportKrak.TV. Serdecznie zapraszamy!

Terminarz spotkań:

Dzień 1 - środa 06.05.2015

godz. 10.00     MKS Truso Elbląg - MKS Dąbrowa Górnicza
godz. 12.00     UKS Libero Starogard Gdański - LTS Legionovia Legionowo
godz. 16.00     KS Pałac Bydgoszcz - Developres SkyRes V LO Rzeszów
godz. 18.00     MUKS Sparta Warszawa - Impel Gwardia Wrocław

Dzień 2 - czwartek 07.05.2015

godz. 10.00     MKS Dąbrowa Górnicza - LTS Legionovia Legionowo
godz. 12.00     MKS Truso Elbląg - UKS Libero Starogard Gdański
godz. 16.00     Developres SkyRes V LO Rzeszów - Impel Gwardia Wrocław
godz. 18.00     KS Pałac Bydgoszcz - MUKS Sparta Warszawa

Dzień 3 - piątek 08.05.2015

godz. 10.00     UKS Libero Starogard Gdański - MKS Dąbrowa Górnicza
godz. 12.00     LTS Legionovia Legionowo - MKS Truso Elbląg
godz. 16.00     MUKS Sparta Warszawa - Developres SkyRes V LO Rzeszów
godz. 18.00     Impel Gwardia Wrocław - KS Pałac Bydgoszcz

Dzień 4 - sobota 09.05.2015

godz. 11.30     mecz o miejsce VII              
godz. 13.30     mecz o miejsce V
godz. 16.00     A I – B II
godz. 18.00     A II – B I

Dzień 5 - niedziela 10.05.2015

godz. 11.00  mecz o miejsce III
godz. 13.00  mecz o miejsce I