Oficjalny Partner Serwisu

SPONSORZY GŁÓWNI

   
   

2017

 

Silver

 World Tour Rio de Janeiro – mężczyźni – Łosiak/Kantor

Silver

 World Tour Kish Island – mężczyźni – Łosiak/Kantor

Silver

 World Tour Gstaad – mężczyźni – Łosiak/Kantor

Silver

 World Tour Quinzhou – Kociołek/Kołosińska

Bronze

 World Tour Xiamen – mężczyźni – Szałankiewicz/Rudol

2016

 

Bronze

 Mistrzostwa Europy w Siatkówce Plażowej w Szwajcarii – mężczyźni – Fijałek/Prudel

Gold

 World Tour Rio de Janeiro – mężczyźni – Łosiak/Kantor

Silver

 World Tour Rio de Janeiro – Kołosińska/Brzostek

Bronze

 World Tour Kish Island – mężczyźni – Kantor/Łosiak

Bronze

 World Tour Antalya – mężczyźni – Fijałek/Prudel

Bronze

 World Tour Moskwa – mężczyźni – Kantor/Łosiak

Bronze

 Mistrzostwa Europy U-22 Saloniki – kobiety – Gruszczyńska/Kociołek

2015

 

Bronze

 Mistrzostwa Europy w Siatkówce Plażowej w Austrii – kobiety – Brzostek/Kołosińska

Silver

 World Tour Stavanger – mężczyźni – mężczyźni – Kantor/Łosiak

Bronze

 World Tour Stavanger – mężczyźni – Fijałek/Prudel

Bronze

 World Tour Olsztyn – Brzostek/Kołosińska

Gold

 Mistrzostwa Europy U-22 Macedo de Cavaleiros – mężczyźni – Bryl/Kujawiak

Silver

 Mistrzostwa Europy U-22 Macedo de Cavaleiros – kobiety – Kociołek/Strąg

2014

 

Gold

 World Tour Haga – mężczyźni – Fijałek/Prudel

Silver

 World Tour Moskwa – mężczyźni – Fijałek/Prudel

Silver

 World Tour Long Beach – mężczyźni – Fijałek/Prudel

Bronze

 World Tour Sao Paulo – mężczyźni – Kantor/Łosiak

Gold

 Mistrzostwa Świata U-21 Mysłowice – mężczyźni – Kosiak/Rudol

Gold

 Mistrzostwa Świata U-21 Larnaka – mężczyźni – Bryl/Kujawiak

Gold

 Mistrzostwa Europy U-22 Fethiye – kobiety – Baran/Gruszczyńska

Silver

 Mistrzostwa Europy U-22 Fethiye – kobiety – Kociołek/Strąg

Silver

 Mistrzostwa Europy U-18 Kristiansand – kobiety – Pietroczuk/Stępień

Silver

 Mistrzostwa Europy U-18 Kristiansand – mężczyźni – Lenc/Lewicki

Bronze

 Mistrzostwa Europy U-20 Cesenatico – kobiety – Gruszczyńska/Kociołek

2013

 

Bronze

 Mistrzostwa Europy w Siatkówce Plażowej w Szwajcarii – mężczyźni – Fijałek/Prudel

Bronze

 World Tour Haga – mężczyźni – Fijałek/Prudel

Gold

 Mistrzostwa Świata U-23 Mysłowice – mężczyźni – Kantor/Łosiak

Gold

 Mistrzostwa Świata U-21 Umag – kobiety – Gruszczyńska/Kociołek

Bronze

 Mistrzostwa Świata U-21 Umag – mężczyźni – Kosiak/Rudol

Gold

 Mistrzostwa Europy U-20 Wilno – mężczyźni – Ł.Kaczmarek/S.Kaczmarek

Gold

 Mistrzostwa Europy U-22 Warna – mężczyźni – Kantor/Łosiak

Silver

 Mistrzostwa Europy U-20 Wilno – kobiety – Baran/Gruszczyńska

Silver

 Mistrzostwa Europy U-20 Wilno – mężczyźni – Bryl/Kujawiak

Bronze

 Mistrzostwa Europy U-22 Warna – mężczyźni – Kosiak/Rudol

2012

 

Bronze

 World Tour Berlin – mężczyźni – Fijałek/Prudel

Gold

 Mistrzostwa Świata U-19 Larnaka – mężczyźni – Bryl/Kujawiak

Gold

 Mistrzostwa Świata U-21 Halifax – mężczyźni – Kantor/Łosiak

Silver

 Mistrzostwa Świata U-19 Larnaka – kobiety – Baran/Kociołek

Silver

 Mistrzostwa Świata U-19 Larnaka – mężczyźni – Ł.Kaczmarek/S.Kaczmarek

Gold

 Mistrzostwa Europy U-18 Brno – kobiety – Gruszczyńska/Kociołek

Gold

 Mistrzostwa Europy U-20 Hartberg – kobiety – Gruszczyńska/Kociołek

Silver

 Mistrzostwa Europy U-23 Assen – mężczyźni – Kantor/Łosiak

Silver

 Mistrzostwa Europy U-20 Hartberg – mężczyźni – Bryl/S.Kaczmarek

Bronze

 Mistrzostwa Europy U-20 Hartberg – mężczyźni – Kosiak/Rudol

2011

 

Silver

 World Tour Stavanger – mężczyźni – Fijałek/Prudel

Silver

 World Tour Stare Jabłonki – mężczyźni – Fijałek/Prudel

Gold

 Mistrzostwa Świata U-19 Umag – kobiety – Baran/Kociołek

Gold

 Mistrzostwa Świata U-19 Umag – mężczyźni – Kosiak/Ł.Kaczmarek

Silver

 Mistrzostwa Świata U-21 Halifax – mężczyźni – Kantor/Łosiak

Gold

 Mistrzostwa Europy U-20 Tel Awiw – mężczyźni – Kantor/Łosiak

Silver

 Mistrzostwa Europy U-23 Porto – kobiety – Brzostek/Kołosińska

Silver

 Mistrzostwa Europy U-23 Porto – mężczyźni – Kądzioła/Szałankiewicz

Bronze

 Mistrzostwa Europy U-20 Tel Awiw – kobiety – Baran/Kociołek

Bronze

 Mistrzostwa Europy U-18 Wilno – kobiety – Baran/Kociołek

Bronze

 Mistrzostwa Europy U-18 Wilno – mężczyźni – Bryl/Malec

2010

 

Bronze

 World Tour Marsylia – mężczyźni – Fijałek/Prudel

Gold

 Mistrzostwa Świata U-19 Porto – mężczyźni – Kantor/Łosiak

Gold

 Mistrzostwa Europy U-20 Katania – mężczyźni – Kantor/Łosiak

Gold

 Mistrzostwa Europy U-23 Kos – mężczyźni – Kądzioła/Szałankiewicz

Silver

 Mistrzostwa Europy U-18 Porto – mężczyźni – Kosiak/Pełka

Bronze

 Mistrzostwa Europy U-20 Katania – kobiety – Bekier/Paszek

2009

 

Gold

 Mistrzostwa Świata U-21 Blackpol – kobiety – Brzostek/Kołosińska

Gold

 Mistrzostwa Świata U-21 Blackpol – mężczyźni – Kądzioła/Szałankiewicz

Gold

 Mistrzostwa Europy U-18 Espinho – mężczyźni – Kantor/Łosiak

Gold

 Mistrzostwa Europy U-20 Kos – mężczyźni – Leźnicki/Wojtasiak

Silver

 Mistrzostwa Europy U-20 Kos – kobiety – Gałek/Kołosińska

Bronze

 Mistrzostwa Europy U-20 Kos – kobiety – Bekier/Paszek

2008

 

Bronze

 Mistrzostwa Świata U-21 Brighton – kobiety – Brzostek/Sowała

Bronze

 Mistrzostwa Świata U-19 Haga – mężczyźni – Leźnicki/Wojtasik

Gold

 Mistrzostwa Europy U-23 Espinho – mężczyźni – Fijałek/Prudel

Bronze

 Mistrzostwa Europy U-23 Espinho – kobiety – Urban/Wiatr

Gold

 Mistrzostwa Europy U-20 San Salvo – mężczyźni – Kądzioła/Szałankiewicz

Silver

 Mistrzostwa Europy U-20 San Salvo – kobiety – Brzostek/Eska

Silver

 Mistrzostwa Europy U-18 Lutraki – mężczyźni – Księżarek/Popek

Bronze

 Mistrzostwa Europy U-18 Lutraki – kobiety – Bekier/Paszek

2007

 

Gold

 Mistrzostwa Świata U-19 Mysłowice – mężczyźni –  Kądzioła/Szałankiewicz

Gold

 Mistrzostwa Europy U-20 Scheveningen – mężczyźni – Kądzioła/Szałankiewicz

Bronze

 Mistrzostwa Europy U-20 Scheveningen – kobiety – Brzostek/Sowała

2006

 

Silver

 Mistrzostwa Świata U-21 Mysłowice – mężczyźni – Sińczak/Szternel

Bronze

 Mistrzostwa Świata U-21 Mysłowice – mężczyźni – Marciniak/Orman

Gold

 Mistrzostwa Europy U-18 Bratysława – mężczyźni – Kądzioła/Szałankiewicz

Silver

 Mistrzostwa Europy U-20 Ankaran – mężczyźni – Fijałek/Urman

2005

 

Silver

 Mistrzostwa Świata U-19 Saint Quay – kobiety – Urban/Wiatr

Bronze

 Mistrzostwa Świata U-19 Saint Quay – mężczyźni – Fijałek/Matyja

Gold

 Mistrzostwa Europy U-18 Iljiczewsk – mężczyźni – Zbieraski/Żurek

Silver

 Mistrzostwa Europy U-20 Tel Awiw – mężczyźni – Fijałek/Prudel

2004

 

Gold

 Mistrzostwa Świata U-18 Termoli – kobiety – Urban/Wiatr

Silver

 Mistrzostwa Świata U-18 Termoli – mężczyźni – Bartman/Kubiak

Gold

 Mistrzostwa Europy U-18 Mysłowice – kobiety – Urban/Wiatr

Gold

 Mistrzostwa Europy U-18 Mysłowice – mężczyźni – Bartman/Kubiak

Bronze

 Mistrzostwa Europy U-20 Koper – mężczyźni – Lach/Łyczko

Bronze

 Mistrzostwa Europy U-23 Brno – mężczyźni – Klimek/Witczak

Bronze

 Mistrzostwa Europy U-20 Mysłowice – mężczyźni – Fijałek/Pająk

2003

 

Bronze

 Mistrzostwa Świata U-18 Pattaya – mężczyźni – Szternel/Sińczak

Bronze

 Mistrzostwa Europy U-20 Salzburg – mężczyźni – Narlikowski/Jurkojć