SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

EA, 13 czerwca 2012

Pierwsza reprezentacja siatkarzy swój szczyt formy szykuje na igrzyska olimpijskie. Juniorzy najważniejszą imprezę sezonu będą mieli na przełomie sierpnia i września. Obecnie trenują w Spale, a w czwartek w Mogielnicy sprawdzi ich kadra B.

W czwartek w Mogielnicy (początek 17.00) rozegrany zostanie mecz sparingowy pomiędzy kadrą juniorów, a kadrą B. Pierwsza grupa przygotowuje się na zgrupowaniu do mistrzostw Europy w swojej kategorii wiekowej, druga również w Spale trenuje pod kierunkiem Radosława Panasa.

Spotkanie będzie dostępne dla publiczności, a w czwartkowe popołudnie kibice zobaczą najlepszych polskich juniorów oraz czołowych zawodników z bezpośredniego zaplecza reprezentacji. W grupie trenera Radosława Panasa są m.in. Grzegorz Łomacz, Fabian Drzyzga, Dawid Konarski, Andrzej Wrona, Karol Kłos, Mateusz Mika i Damian Wojtaszek.

Juniorzy, prowadzeni przez trenerów Jacka Nawrockiego i Macieja Zendeła, spotkali się w Spale na pierwszym zgrupowaniu. 30 czerwca udadzą się do Finlandii na cykl spotkań z rówieśnikami z tego kraju. Do Polski wrócą 5 lipca. MEJ odbędą się w Polsce (Gdynia) i Danii (Randers)  od 25 sierpnia do 2 września.

  • 1
  • 1
  • 46
  • 0
  • 6