SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Janusz Uznański - Rzecznik Prasowy Polskiego Związku Piłki Siatkowej, 10 czerwca 2020

#KochamySiatkówkę: Reprezentacja Polski kobiet zmierzy się z Czechami

Polski Związek Piłki Siatkowej i Wałbrzyskie Centrum Sportowo-Rekreacyjne AQUA-ZDRÓJ Spółka z o.o. informują, że pierwsze oficjalne mecze siatkarskiej reprezentacji Polski kobiet odbędą się 30 czerwca i 1 lipca w hali Centrum Aktywnego Wypoczynku w Wałbrzychu. Rywalem Biało-Czerwonych będzie reprezentacja Czech. #Kochamysiatkówkę i #WracamyDoGry!

Obowiązujące obostrzenia związane z pandemią COVID-19 sprawiają, że póki co mecze nie mogą się odbywać z udziałem publiczności.

Bolejemy nad tym, że nie nasze siatkarki nie będą mogły się spotkać z naszymi fantastycznymi kibicami, ale bezpieczeństwo jest najważniejsze. Obydwa spotkania transmitowane będą przez naszego niezawodnego partnera, telewizję Polsat i mam przekonanie, że po ponad trzech miesiącach pauzy od siatkarskiej rywalizacji będą to emocjonujące widowiska. Uczynimy wszystko, by zapewnić mediom szeroki dostęp do tych potyczek i do kadr narodowych. Najważniejsze,  że wracamy do gry, bo kochamy siatkówkę – mówi Jacek Kasprzyk, prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej. 

–  Od momentu „zamrożenia” związanego z pandemią czekamy na tego typu wydarzenia i imprezy. Nasz obiekt jest predysponowany do rozgrywania meczów, nawet w podwyższonym reżimie sanitarnym, który będziemy musieli podjąć. Cały ośrodek będzie przekazany na wyłączność reprezentacji Polski i Czech, a my zrobimy wszystko, by zapewnić każdemu bezpieczeństwo.

Kibice siatkówki oraz mieszkańcy Wałbrzycha czekają na to, by nareszcie zobaczyć siatkówkę na żywo, a nie odtwarzane w telewizji powtórki. Nawet jeśli PZPS zdecyduje, że dla bezpieczeństwa lepiej będzie rozegrać te mecze bez udziału publiczności, to mamy alternatywny pomysł, jakim jest kino… samochodowe – oczywiście z zachowaniem wszelkich obostrzeń rządowych i bezpiecznego dystansu.

Zapraszamy do Wałbrzycha, zapraszamy przed telewizory, bo na pewno będzie to wielkie wydarzenie – mówi Piotr Rachwalski, prezes Wałbrzyskiego Centrum Sportowo-Rekreacyjnego AQUA-ZDRÓJ Spółka z o.o.

Polska – Czechy

30 czerwca i 1 lipca – 20.30.

Centrum Aktywnego Wypoczynku w Wałbrzychu

Transmisje: Polsat Sport

#Kochamysiatkówkę


Sukcesywnie informować będziemy o kolejnych spotkania reprezentacji narodowych.

Polską Siatkówkę wspierają

  • 10
  • 0
  • 38
  • 0
  • 0