SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Katarzyna Porębska, fot. CEV i Piotr Sumara, 29 maja 2020

Magdalena Stysiak zostaje na kolejny sezon w Savino Del Bene Scandicci

Magdalena Stysiak drugi sezon z rzędu będzie bronić barw włoskiej drużyny Savino Del Bene Scandicci. Dzisiaj klub Serie A potwierdził przedłużenie kontraktu z polską zawodniczką.

Włoski klub Savino Del Bene Scandicci w piątek potwierdził kontynuację współpracy z polską zawodniczką - Magdaleną Stysiak. Dla reprezentantki Polski będzie to już drugi sezon w barwach tej drużyny. Atakująca zadebiutowała we włoskiej lidze w sezonie 2019/20. Zagrała w ponad 80 setach i zdobyła dla swojego zespołu ponad 250 punktów. 

Jestem bardzo zadowolona z ostatniego sezonu, który był dla mnie naprawdę satysfakcjonujący. Jestem bardzo wdzięczna klubowi za możliwość, jaką mi dał i zawsze będę wdzięczna za umożliwienie mi gry z tak wieloma doskonałymi zawodniczkami. W poprzednich rozgrywkach miałam wiele okazji do gry, co mnie wzmocniło i sprawiło, że dojrzałam. Nie mogę się doczekać, aby rozpocząć następny sezon. Jestem pewna, że będziemy dobrym zespołem i będziemy walczyć o wysokie cele. Mam nadzieję, że to będzie udany sezon - powiedziała Magdalena Stysiak, atakująca Savino Del Bene Scandicci. 

Magdalena Stysiak weźmie udział w zgrupowaniu kadry Polski od 4 do 25 czerwca, które odbędzie się na obiektach Ośrodka Przygotowań Olimpijskich COS w Szczyrku.

Magda Stysiak

  • 5
  • 0
  • 39
  • 0
  • 0