SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

EA, fot. CEV, 19 maja 2020

Karol Kłos: zgrupowanie pomoże zbudować dobrą atmosferę

1 czerwca reprezentacja Polski spotka się na zgrupowaniu w Spale. Vital Heynen do kadry powołał dziewiętnastu zawodników. - Wakacje się kończą - śmieje się Karol Kłos, środkowy PGE Skr Bełchatów.

Siatkarz oczywiście nie ukrywa dumy z powołania, ale zdaje sobie sprawę, że przed reprezentacją ciężka praca. - Kończą się wakacje, bo od wczoraj zostały równo dwa tygodnie do początku zgrupowania w Spale - mówi Karol Kłos, cytowany na stronie skra.pl. - To dobra wiadomość, nawet mimo faktu, że nie będziemy walczyli o najcenniejsze medale. Wszystkim nam może to pomóc lepiej wejść w przygotowania klubowe, które już niedługo się rozpoczną. Dzięki temu lepiej będziemy się prezentować w naszych zespołach.

Czerwcowe zgrupowanie będzie miało wymiar nie tylko sportowy. - Takie spotkanie pomoże nam zbudować dobrą atmosferę i relacje w reprezentacji - zaznacza Kłos. - To z kolei pomoże nam później w walce na igrzyskach. Jesteśmy w bardzo mocnej ekipie i cieszę się, że również ja się w niej znalazłem.

W kadrze na zgrupowanie znalazło się trzech zawodników VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - przyjmującego Bartosza Kwolka, środkowego Piotra Nowakowskiego i libero Damiana Wojtaszka. – Jesteśmy dumni, że mamy w reprezentacji aż trzech naszych zawodników, ale nie jest to dla nas zaskoczenie. Bartek, Piotrek i Damian to już przecież etatowi kadrowicze – powiedział Piotr Gacek, dyrektor sportowy VERVY Warszawa ORLEN Paliwa.

Karol Kłos i Fabian Drzyzga

  • 15
  • 1
  • 11
  • 0
  • 0