SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

3 sierpnia 2020

Grand Prix Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Kobiet MOSiR Łomża CUP

Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej kobiet to zawody rozgrywane od 1996 roku pod patronatem Polskiego Związku Piłki Siatkowej mające na celu wyłonienie najlepszej polskiej kobiecej drużyny w tej dyscyplinie sportowej. Z przyjemnością informujemy, że Grand Prix Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Kobiet odbędzie się w Łomży już w dniach 8-9 sierpnia na boiskach przy ulicy Katyńskiej 3! Organizatorem wydarzenia jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży.

Boiska MOSiR przetestowane były już wcześniej, bowiem Grand Prix poprzedził Turniej Siatkówki Plażowej Amatorów otwarty dla mężczyzn, kobiet oraz par mieszanych, który rozegrany został w niedzielę 2 sierpnia.

W Grand Prix MOSiR Łomża CUP biorą udział tylko żeńskie drużyny. Lista zgłoszeniowa jest otwarta do 4 sierpnia na stronie https://www.beach.pzps.pl/pl/site/login. Udział w rozgrywkach zapowiedziała już między innymi utytułowana para Aleksandra Zdon - Paulina Gajewska. W sobotę 8 sierpnia rozegraną zostaną mecze eliminacyjne, natomiast w niedzielę 9 sierpnia finały dla dwunastu najlepszych par. Start turnieju w obu dniach od godz. 9.00. Impreza odbędzie się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Łomża dr Mariusza Chrzanowskiego.

Zawodniczki Grand Prix będą walczyły nie tylko o punkty (1* z tablicy handbook) i puchary, ale także o nagrody pieniężne i rzeczowe ufundowane przez Miasto Łomża oraz Sponsorów: Center Mebel, Szkoła Języków Obcych Linguo, a także Proskos we współpracy z napiachu.pl. Łączna pula nagród w turnieju finałowym to ponad 5000zł!

8 sierpnia godz. 9.00 - Eliminacje Grand Prix Mistrzostw Polski Kobiet MOSiR Łomża Cup

9 sierpnia godz. 9.00 - Finały Grand Prix Mistrzostw Polski Kobiet MOSiR Łomża Cup

UWAGA: W związku z trwającą epidemią wirusa SARS-CoV-2 podczas wydarzenia obowiązywać będą aktualne wytyczne Rady Ministrów oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Zapraszamy!

PLAKAT GRAND PRIX MOSIR ŁOMŻA 3.08

  • 7
  • 1
  • 63
  • 0
  • 0