SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

KS, 8 lutego 2012

Wczoraj w siedzibie Polskiego Związku Piłki Siatkowej odbyło się spotkanie z koordynatorami siatkówki plażowej ze wszystkich Wojewódzkich Związków Piłki Siatkowej.

Wczoraj w siedzibie Polskiego Związku Piłki Siatkowej odbyło się spotkanie z koordynatorami siatkówki plażowej ze wszystkich Wojewódzkich Związków Piłki Siatkowej.

Podobne zebranie ostatni raz miało miejsce parę lat temu. W poprzednich latach spotkania nie odbywały się z powodu braku pełnomocników w Wojewódzkich Związkach Piłki Siatkowej.  Teraz ma się to zmienić. Władze Polskiego Związku Piłki Siatkowej zapowiadają, że takie spotkania są potrzebne i będą organizowane cyklicznie, przynajmniej raz do roku, przed sezonem.

We wczorajszym zebraniu udział wzięli: Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Mirosław Przedpełski, Sekretarz Generalny Polskiego Związku Piłki Siatkowej, a zarazem przewodniczący wydziału Siatkówki Plażowej Bogusław Adamski, członkowie wydziału Siatkówki Plażowej, pracownicy merytoryczni PZPS Magdalena Śmiecińska i Olga Syropiatko oraz wszyscy koordynatorzy z Wojewódzkich Związków Piłki Siatkowej.

Na spotkaniu omawiano sprawy siatkówki plażowej w poszczególnych województwach. Polski Związek Piłki Siatkowej chce wzmocnić współpracę z WZPS i bardziej zaangażować poszczególne województwa w organizację rozgrywek młodzieżowych. Na zebraniu poruszono tematy takie jak: właśnie rozgrywki młodzieżowe, podział na grupy w tych rozgrywkach, problemy żeńskiej siatkówki plażowej, omawiano również turnieje krajowe i międzynarodowe. Osobny temat stanowiły rozgrywki w poszczególnych województwach, które nabrały dużej dynamiki i uzgodniono w tym temacie wzajemny przepływ informacji. -Spotkanie było bardzo owocne, pojawiło się wiele ciekawych pomysłów, które będziemy chcieli zrealizować – podsumował zebranie Sekretarz Generalny Polskiego Związku Piłki Siatkówki Bogusław Adamski.

  • 2
  • 0
  • 8
  • 1
  • 0