SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Danuta Rękawica (beachballprzysucha), fot. KamPas Sport Kamil Pastusiak, 10 maja 2022

Orlen Beach Volley Tour 2022: wielkie przygotowania do turnieju w Przysusze

Sezon plażowy zbliża się wielkimi krokami. To oznacza powrót rywalizacji w siatkówce plażowej. Ta po raz kolejny toczyc się będzie także w Przysusze, gdzie zagrają najlepsze krajowe duety. W turnieju Grand Prix Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn nie zabraknie również teamów kadrowych. To gwarantuje wysoki poziom sportowy oraz wiele emocji.

Każdy z dotychczasowych turniejów Beach Ball w Przysusze kończył się ogromnym sukcesem. Klasowi uczestnicy, najwyższy poziom organizacyjny i świetna atmosfera na wypełnionych po brzegi trybunach plasują przysuskie wydarzenie w absolutnym topie turniejów siatkówki plażowej w kraju. Kto przyjedzie raz nad Zalew Topornia, zachwyci się miejscem i turniejem, zostają z turniejem na kolejne lata.

W tym roku Beach Ball w Przysusze idzie znowu krok dalej. W rach wydarzenia rozegrany zostanie Grand Prix Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn, będący częścią dużego przedsięwięcia - Orlen Beach Touru 2022. Jest to cykl turniejów z bardzo wysoką pulą finansnsową, znamienitymi uczestnikami i dużym sponsorem. W serii rozegrane zostaną jedynie cztery turnieje - ten w Przysusze, w Starych Jabłonkach, w Sulejowie oraz w Kołobrzegu.

- Bardzo cieszymy się, że PZPS docenił naszą ciężką pracę przy poprzednich turniejach. Spośród czternastu miast nasza oferta została wybrana i wspólnie z PZPS będziemy organizować turniej w Przysusze od 15 do 17 lipca 2022 - mówi Piotr Skiba.

Pula nagród w każdym z tych czterech turniejów to 80 000 zł. Będzie ona równo podzielona na kobiety i mężczyzn. - W naszym turnieju będzie można wywalczyć jeszcze wiele innych nagród. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by zawodnicy i zawodnicy wyjeżdżali z Przysuchy bardzo zadowoleni - zapewnia organizator i pomysłodawca turniejów Beach Ball w Przysusze. Na co mogą liczyć jeszcze uczestnicy? Zaplanowano nagrodę finansową dla MVP turnieju kobiet i turnieju mężczyzn, a także wiele nagród rzeczowych dla czterech najlepszych duetów w każdych rozgrywkach.

Uczestnicy, to nie jest jedyna grupa, na którą organizatorzy zwracają baczną uwagę. Co roku oprócz rywalizacji sportowej, na terenie turnieju organizowany jest ogromny piknik rodzinny, z wieloma atrakcjami i aktywnościami dla małych i dużych. Trzy dni turnieju Beach Ball to za każdym razem wielkie święto Przysuchy, a kibice, którzy odwiedzają to miejsce spędzają fantastycznie czas.

- Bardzo zależy nam, by oprócz profesjonalnego sportu na boisku, dzieci i młodzież poznała te pozytywne aspekty płynące z uprawiania go, a także poznała na własnej skórze, jak fajna może być aktywność fizyczna. Dlatego w tym roku Miasteczko Sportu również przygotuje wiele wspaniałych atrakcji, dających fantastyczną możliwość spędzenia czasu w gronie rodziny - zdradza Piotr Skiba. - Cieszymy się, że kolejny raz w tym wszystkim naszym fantastycznym partnerem będzie samorząd Województwa Mazowieckiego, za co składam serdeczne podziękowania dla wicemarszałka Województwa Mazowiwckiego, Rafała Rajkowskiego - dodaje.

Dokładny harmonogram wydarzenia będzie znany już niebawem. Wszystkich chętnych już teraz zapraszamy do Przysuchy w trzeci weekend lipca. Emocji i atrakcji nie zabraknie.

  • 3
  • 4
  • 12
  • 0
  • 0