SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

KP/eWinner Gwardia Wrocław, 29 lipca 2021

W piątek rozpoczynają się MP juniorów w siatkówce plażowej

32 pary zawalczą o miano najlepszej w Polsce. Finał Mistrzostw Polski Juniorów w siatkówce plażowej zostanie rozegrany w dniach 30 lipca - 1 sierpnia we Wrocławiu.

Za nami półfinałowy turniej młodzieżowych mistrzostw Polski Juniorów. Ten organizacyjny sukces był jedynie przedsmakiem, tego co czeka na nas już w najbliższy weekend. Finałowy turniej odbędzie się również na wrocławskich Gliniankach.

Sportowe emocje będą nam towarzyszyły przez cały weekend. Od piątku do niedzieli na wrocławskich Gliniankach o tytuł najlepszego siatkarskiego duetu plażowego w Polsce w kategorii juniorskiej rywalizować będą aż 32 pary! W turnieju nie zabraknie oczywiście przedstawicieli Chemeko-System Gwardia Wrocław Academy, którzy mają chrapkę na kolejny sukces.

Informacja o ponownym przyznaniu praw do organizacji tego dużego wydarzenia ucieszyła włodarzy wrocławskiego klubu. Prezes Gwardii Wrocław, Łukasz Tobys nie kryje dumy z możliwości pokierowania tą znaczącą imprezą.

– Bardzo cieszy fakt, że taka impreza zawita do Wrocławia. Ta inicjatywa wyszła ze strony związku, który zauważa nasze działania. To ogromna promocja dla Wrocławia i dla całej dolnośląskiej siatkówki. Takiej imprezy jeszcze we Wrocławiu nie było! – zapowiada prezes klubu, Łukasz Tobys.

21097a

Zawody, które odbędą się na kąpielisku Glinianki, ul. Kosmonautów 2 we Wrocławiu, wyłonią najlepszych młodych siatkarzy plażowych w kraju. Wśród faworytów, którzy mogą zdobyć co najmniej medal powinniśmy wskazać młodych siatkarzy Chemeko-System Gwardia Wrocław Academy.

– Jako Gwardia mamy 3 szanse, by stanąć na podium i uważam, że mamy ogromną perspektywę na medal. Turniej będzie także dobrą okazją, aby zaprezentować pierwszą drużynę. Planujemy trening medialny. To wszystko na Gliniankach! – dodaje prezes.

To nie koniec dobrych informacji dla wrocławskich fanów siatkówki. W sobotę wszyscy kibice eWinner Gwardii Wrocław otrzymają specjalną niespodziankę, która powie nam wiele o nadchodzącym sezonie 2021/2022! Punktualnie o godzinie 13:30 odbędzie się trening pokazowy w wykonaniu zawodników, którzy będą w tym roku bronić barw Gwardii na boiskach TAURON 1. Ligi - Grzegorz Bociek, Lukáš Ticháček, Rafał Sobański, Dawid Woch i spółka będą do dyspozycji fanów.

Patronem turnieju jest PKN ORLEN.

Szczegóły na facebookowym wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/972379223560073/?ref=newsfeed

  • 3
  • 2
  • 16
  • 0
  • 0

Podobne newsy


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/modules/mod_related_items_joomir/helper.php on line 52