SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Anna Daniluk, 18 lipca 2018

Dziś poznamy zwycięzców MP juniorów i juniorek w siatkówce plażowej

We Wrześni i w Katowicach trwają finały mistrzostw Polski juniorów i juniorek w siatkówce plażowej. W każdym z miast zameldowało się 16 duetów.

We Wrześni do rywalizacji przystąpiło szesnaście par męskich. Po dwa duety reprezentowały województwa dolnośląskie, śląskie, kujawsko-pomorskie, mazowieckie i łódzkie. Po jednym przedstawicielu w finałach miały natomiast województwa lubuskie, lubelskie, wielkopolskie, podkarpackie, zachodnio-pomorskie i pomorskie. Pary rywalizowały systemem brazylijskim, podwójnej eliminacji. Po zaciętych spotkaniach do półfinałów awansowali Mateusz Michalak/Miłosz Kruk, Jakub Kraut/Dawid Pawlun, Patryk Foltynowicz/Ernest Kaciczak i Wojciech Madej/Piotr Piwowarczyk.

W Katowicach odbywa się turniej finałowy mistrzostw Polski juniorek. Pod Jasną Górą zameldowało się szesnaście par kobiecych, po dwa zespoły z województwa lubelskiego, lubuskiego, warmińsko-mazurskiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego i łódzkiego oraz po jednym przedstawicielu ze Śląska, Mazowsza, Małopolski i Kujaw. Do półfinału awansowały Monika Jagła/Natalia Ciesielska, Kornelia Matysik/Julia Sobczak, Julia Gierczyńska/Patrycja Jundziłł oraz Zuzanna Herrmann/Klaudia Perowicz.  

Partnerem młodzieżowych Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej jest PKN ORLEN.

  • 17
  • 6
  • 69
  • 1
  • 1

Podobne newsy


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/modules/mod_related_items_joomir/helper.php on line 52