SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

17 czerwca 2022

Robert Wardak: Sulejów to świetne miejsce do gry w siatkówkę plażową

- Po raz kolejny przekonaliśmy się jak znakomite imprezy w siatkówce plażowej są organizowane w Sulejowie. Trzeba podkreślić, że są tutaj sprawdzeni organizatorzy, którzy mają do dyspozycji odpowiednią infrastrukturę - powiedział Przewodniczący Wydziału Siatkówki Plażowej Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Robert  Wardak.

Za nami pierwszy dzień rywalizacji w Orlen Beach Volley Tour 2022. Turniej odbywa się w obsadzie międzynarodowej. Oprócz par z Polski biorą udział ekipy ukraińskie, w sumie 29 duetów kobiecych oraz 32 męskie. Zwycięzców poznamy w niedzielę.

22700c

- Wszystko zostało zapięte na ostatni guzik. Gospodarze doskonale przygotowali się do turnieju. Zawodniczki i zawodnicy mają tutaj dobre warunki do grania. Są cztery boiska do rozgrywek oraz dwa treningowe. Dodatkowo warto podkreślić świetne zaplecze socjalne z szatniami. Naprawdę Sulejów może zaimponować. - powiedział Robert Wardak.

Poza Sulejowem turnieje z cyklu Orlen Beach Volley Tour 2022 zorganizują Przysucha, Stare Jabłonki oraz Kołobrzeg. Ufundowana przez PZPS pula nagród w każdych zawodach wyniesie po 40.000 PLN, tak w przypadku kobiet jak i dla mężczyzn.

  • 6
  • 1
  • 15
  • 2
  • 0