SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Anna Daniluk, 10 listopada 2021

Spiros, dziękujemy!

Wraz z końcem października zakończył się kontrakt Spirosa Karachaliosa, który w ostatnich latach pełnił funkcję asystenta Grzegorza Klimka przy czołowych parach męskich, reprezentujących Polskę w siatkówce plażowej.

Spiros Karachalios jest z pochodzenia Grekiem. W grudniu 2016 roku został nominowany przez Polski Związek Piłki Siatkowej na asystenta Grzegorza Klimka do pracy z czołowymi męskimi parami polskiej siatkówki plażowej. Trenerski duet, podczas lat współpracy cieszył się z sukcesów i medali imprez mistrzowskich oraz prestiżowych turniejów organizowanych przez FIVB pod nazwą World Tour.  Kontrakt Spirosa Karachaliosa został zakończony z ostatnim dniem października 2021.

 „Po 5 latach spędzonych w Polsce, przyszedł czas by przewrócić kartkę i zacząć pisać nowy rozdział mojej siatkarskiej historii.

Trudno znaleźć odpowiednie słowa, ponieważ przez ten czas przeżyliśmy wspólnie wiele różnych rzeczy! Jestem dumny z tego co osiągnęliśmy i cieszę się, że miałem okazję pracować w grupie tak miłych osób. Przez te lata inspirowaliście mnie, dzięki czemu spędziliśmy wspólnie niezwykle kreatywny czas.

Jestem wdzięczny, że mogłem współpracować z tymi niesamowitymi graczami, a także dziękuję każdej osobie, która była zaangażowana w nasz projekt. Wszyscy sprawiliście, że stawałem się lepszy. Dziękuję!” – napisał Spiros Karachalios na swoim profilu na Facebooku.

My także serdecznie dziękujemy za bardzo dobrą współpracę i życzymy powodzenia na dalszej ścieżce zawodowej!

21680c

  • 7
  • 0
  • 15
  • 1
  • 0