SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

EA, informacja prasowa, 31 lipca 2019

Jakub Bednaruk pierwszym gościem MECZU GWIAZD

Już niespełna miesiąc został do ORLEN Mistrzostwa Polski w Siatkówce Plażowej TORUŃ 2019. Od dzisiaj organizatorzy zaczynają odkrywać karty.

Na pierwszy ogień jedna z najbardziej niesamowitych informacji, a to za sprawą naszej reprezentacji, która w Lidze Narodów wszystkich kibiców pozytywnie zaskoczyła zdobywając brązowy medal i udowadniając tym samym, że nie ma u nas ani słabych zawodników, ani słabych trenerów. Jakby tego było mało, to trener Jakub Bednaruk poszedł krok dalej i wywalczony medal wystawił na licytację dla Fundacji Herosi opiekującej się Oddziałem Onkologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Ta licytacja właśnie dobiegła końca osiągając kwotę 13000,00 zł!. Medal ten został wylicytowany przez Przedsiębiorstwo Budowlane ANBUD.

Ten właśnie medal zostanie oficjalnie przekazany podczas MECZU GWIAZD przez samego Jakuba Bednaruka na toruńskim Rynku Nowomiejskim!!!!
Zatem pierwszego trenera MECZU GWIAZD właśnie organizatorzy zdradzili.. Ciekawe czy kibice odgadną kto będzie następny?

Jeśli jeszcze nie zaopatrzyliście się w bilety to ciągle możecie to zrobić na stronie wwww.plazagotyku.pl. Pamiętajcie, że cały dochód - nie tylko z MECZU GWIAZD ale i ze wszystkich dni turniejowych - przekażemy na konto Fundacji Herosi

  • 9
  • 0
  • 27
  • 0
  • 0