SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Janusz Pełka, fot. fivb.com, 15 czerwca 2017

Grzegorz Fijałek i Michał Bryl nie zawodzą w Hadze

W Hadze na turnieju z cyklu World Tour rozpoczęła się rywalizacja w  fazie grupowej. Polskę reprezentują: Kinga Kołosińska/Jagoda Gruszczyńska, Grzegorz Fijałek/Michał Bryl oraz Jakub Szałankiewicz/Maciej Rudol.

Kołosińska/Gruszczyńska POL – Sinnema/Stubbe NED 0:2 (12:21,16:21)

Kołosińska/Gruszczyńska POL – May/Pischke CAN 0:2 (18:21,19:21)

Holenderki zdecydowanie przeważały w grze ofensywnej i popełniając bardzo mało  własnych błędów, zdecydowanie rozstrzygnęły pojedynek na własną korzyść. Drugi mecz obfitował w bardzo dużą ilość błędów własnych obu drużyn. Kanadyjki popełniły ich mniej co dało im zwycięstwo . Kinga i Jagoda odpadły z turnieju.

Szałankiewicz/Rudol POL – Doppler/Horst AUT 0:2 (17:21,18:21)

Austriacy zagrali bardzo dobrze w ataku i bloku, co bardzo utrudniło grę defensywną  Kubie i Maćkowi. Doppler i Horst dysponowali również bardzo skuteczną zagrywką, która w końcówkach przesądziła o losach meczu. Jutro o pozostanie w turnieju Polacy zagrają z parą brazylijską Pedro Solberg/Guto .

Fijałek/Bryl POL – Allen/Slick USA 2:1 (19:21,21:17,15:9)

Mecz miał bardzo ciekawy przebieg, do połowy drugiego seta gra Grześka I Michała nie zapowiadała szczęśliwego zakończenia. Na szczęście Polacy opanowali sytuację i zaczęli przeważać we wszystkich elementach siatkarskich. Jutro o pierwsze miejsce w grupie zagrają z rosyjską parą Krasilnikov/Liamin.

  • 0
  • 0
  • 30
  • 0
  • 1