SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Janusz Uznański - Rzecznik Polskiego Związku Piłki Siatkowej, 26 stycznia 2018

Jacek Kasprzyk – prezes PZPS zaprasza na turniej finałowy PP we Wrocławiu

W najbliższą sobotę i niedzielę we wrocławskiej Hali Stulecia rozegrany zostanie turniej finałowy Pucharu Polski mężczyzn. To znakomite wydarzenie poleca Jacek Kasprzyk – prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Szanowni Państwo!

Drodzy Przyjaciele Polskiej Siatkówki!

Rok 2018 jest rokiem jubileuszowym Polskiej Siatkówki. Świętujemy 90-lecie naszej ukochanej dyscypliny w Polsce.

Rywalizacja o Puchar Polski stanowi istotną część historii naszego sportu. To już 61. edycja walki o to prestiżowe trofeum.

W doborowej stawce uczestników są drużyny, które wiodą prym w tym sezonie PlusLigi.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Trefl Gdańsk, PGE Skra Bełchatów mają już w swoich kolekcjach Puchar Polski, a w dwóch przypadkach nawet kilka. Po raz pierwszy o trofeum walczyć będzie ONICO Warszawa. Gwarantujące satysfakcję naszym znakomitym, niezwodnym kibicom, dla których największą nagrodą i wyrazem szacunku są widowiska pełne emocji i pasji graczy.

Wierzę i już teraz dziękuję fanom za liczną obecność i niezmiennie kapitalny doping dla swoich drużyn.

Zawodnikom, trenerom, kierownictwom klubów gratuluję na wstępie udziału w turnieju finałowym Pucharu Polski. Naturalnie ukoronowaniem ich wspólnego wysiłku będzie zdobycie trofeum, ale już sama obecność we Wrocławiu jest dowodem wysokiej klasy siatkarskiej.

Siatkarska Rodzina spotyka się przy okazji Pucharu Polski mężczyzn już po raz czwarty. Stolica Dolnego Śląska jest bardzo przychylna naszej dyscyplinie i zawsze przyjmuje nas bardzo serdecznie. Pozwalam więc sobie na ręce Pana Rafała Dutkiewicza – Prezydenta Miasta złożyć serdeczne podziękowania dla władz samorządowych i instytucji wspierających Polską Siatkówkę nie tylko w organizacji turnieju finałowego Pucharu Polski, ale również w innych przedsięwzięciach służących promocji siatkówki.

Niezmiennie, od wielu lat perfekcyjny przekaz telewizyjny zawdzięczamy Telewizji Polsat. Jest to zasługą kierownictwa stacji oraz profesjonalizmu i pasji jej pracowników. Rezultatem tego są obrazy w sposób doskonały pokazujące atrakcyjność siatkówki i towarzyszące jej ogromne emocje. Dziękuję także redakcjom innych mediów za relacjonowanie wydarzeń siatkarskich – zarówno w wymiarze krajowym, jak i międzynarodowym.

Sukcesy naszej dyscypliny, tak klubowe, jak i reprezentacyjne nie byłyby możliwe, gdyby nie sponsorzy, partnerzy Polskiej Siatkówki. Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polkomtel, PKN ORLEN, Adidas, Blachy Pruszyński,  Jurajska, Deloitte, DPD, Molten, Lease Take są sojusznikami naszej dyscypliny.

Życzę wszystkim Państwu znakomitych widowisk i wielkich emocji we wrocławskiej Hali Stulecia.

 

Jacek Kasprzyk

Prezes

Polski Związek Piłki Siatkowej

  • 8
  • 6
  • 46
  • 0
  • 1