SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Informacja prasowa, EA, 20 listopada 2020

II liga siatkarzy: metrowcy wracają po przerwie

Po przerwie spowodowanej problemami zdrowotnymi seniorzy KS Metro Warszawa wracają pod siatkę II ligi. Podopiecznych trenerów Marcina Lubiejewskiego i Tomasza Walendzika, czeka w ten weekend siatkarski maraton grania. Już - w sobotę, 21 listopada, o godzinie 16:00 zmierzą się z SMS PZPS II Spała, a jutro - w niedzielę, 22 listopada, także o godzinie 16:00, podejmą drużynę UKS Centrum Augustów.

Metrowcy obecnie plasują się na czwartej pozycji w tabeli grupy drugiej. Do pierwszej w tabeli Legii Warszawa brakuje im 9 punktów, mając dwa nierozegrane mecze mniej. Dzisiejszy przeciwnik seniorów Metra - SMS PZPS II Spała, obecnie zajmuje szóste miejsce, natomiast niedzielny - UKS Centrum Augustów, piastuje obecnie ósmą pozycję w tabeli grupy.

Obydwa spotkania zawodnicy KS Metro Warszawa rozegrają w hali Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji przy Dereniowej 48 na warszawskim Ursynowie. Zgonie z panującymi restrykcjami wszystkie wydarzenia sportowe w Polsce odbywają się bez udziału publiczności. Dlatego z obydwu spotkań seniorów Metra przeprowadzimy transmisje, dostępną na - www.facebook.com/ksmetrowarszawa. W imieniu gospodarzy serdecznie zapraszamy do oglądania!

  • 0
  • 0
  • 9
  • 0
  • 0