SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Eugeniusz Andrejuk, fot. Piotr Sumara, 30 czerwca 2020

Włodzimierz Sadalski: jestem zbudowany

- Jestem zbudowany tym co zobaczyłem we wtorkowy wieczór - powiedział po spotkaniu Polska-Czechy w Wałbrzychy Włodzimierz Sadalski, Dyrektor Pionu Sportu i Szkolenia w Polskim Związku Piłki Siatkowej. Biało-czerwone zwyciężyły 3:0 i w dodatkowym secie uległy 24:26. W środę drugie spotkanie Polska - Czechy. Początek o 20:30.

- Siatkówka wróciła na boiska i bardzo z tego cieszymy się - kontynuował Włodzimierz Sadalski. - Widać było jak wszyscy są spragnieni gry, i zawodniczki i sztab szkoleniowy. Ze względu na pandemię koronawirusa mamy rok trudny, ale pracujemy i gramy. W naszej drużynie widać było myśl w grze i widać, że trener Jacek Nawrocki skutecznie kontynuuje swoją pracę. Na boisku wdziałem dużo pozytywów.

Przypomnijmy, że trzy lata temu oba zespoły walczyły w Warszawie w eliminacjach do mistrzostw świata w 2018 roku. Wówczas biało-czerwone przegrały 2:3. - Teraz jesteśmy w europejskiej czołówce. W ostatnich mistrzostwach Europy byliśmy tuż za podium. Praca trenera Nawrockiego przynosi efekty - dodał Włodzimierz Sadalski.

W meczu w Wałbrzychu debiutowała w reprezentacji seniorek 19-letnia Weronika Centka. - Moje wrażenia są ogólnie pozytywne - powiedziała po meczu. - Był świetny klimat, który stworzyłysmy my i rywalki. Jesteśmy dobrze przygotowane.
z PZPS pasek 2020

 

  • 5
  • 0
  • 8
  • 0
  • 0