SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Janusz Pełka/ JU, 2 kwietnia 2017

Kadra narodowa seniorów w siatkówce plażowej od kilku dni przebywa na zgrupowaniach treningowych na Teneryfie i w Atenach, które potrwają do końca tego tygodnia.

Kadra narodowa seniorów w siatkówce plażowej  od kilku dni przebywa  na zgrupowaniach treningowych na Teneryfie i w Atenach, które potrwają do końca tego tygodnia.

Na Teneryfie trenują : Piotr Kantor , Bartosz Łosiak , Mariusz Prudel , Kacper Kujawiak, a zajęcia prowadzą pierwszy trener kadry Grzegorz Klimek , Bartosz Gluba – fizjoterapeuta i Marcin Kochanowski – psycholog.

W tym samym terminie w Atenach do sezonu przygotowują się : Grzegorz Fijałek , Maciej Rudol, Jakub Szałankiewicz i Mateusz Paszkowski pod wodzą trenerów : Spirosa Karachaliosa i Mateusza Radojewskiego, o sprawy zdrowotne dba fizjoterapeuta Stefan Wyszyński .

Trener Grzegorz Klimek zapowiedział że na obu zgrupowaniach cele szkoleniowe są podobne : Będziemy pracować nad detalami: zagrywka, współpraca blok-obrona. Każda para, właściwie każdy zawodnik ma swoje zagadnienia do realizacji.

Pogoda i warunki treningowe wyśmienite – tak twierdzą wszyscy uczestnicy zgrupowań.

Naszych reprezentantów czekają jeszcze zgrupowania: w Grecji i powtórnie na Teneryfie, jak zaznaczył trener Grzegorz Klimek – będziemy trenować w nieco innym składzie personalnym.

  • 0
  • 0
  • 24
  • 0
  • 2