SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

25 kwietnia 2021

O awans do II ligi siatkarek

Od piątku do niedzieli w Kobyłce, Grodzisku Mazowieckim, Żorach i Jankowie Przygodzkim rozegrane zostały turnieje o awans do II ligi siatkarek.

Komunikat końcowy rozgrywek o wejście do II LK i II LM: 2020.2021_KOMUNIKAT_końcowy_rozgrywek_o_wejście_do_II_ligi.pdf

Kobyłka
piątek
EASY WRAP Trójka Kobyłka - TPS Czarni Słupsk   3:1 (25:22, 23:25, 25:21, 25:22)
MKS Andrychów - Light System Salon Audio Video – AMS Opole  2:3 (21:25, 25:17, 19:25, 25:19, 8:15)    

sobota
TPS Czarni Słupsk -  Light System Salon Audio Video – AMS Opole   0:3 (21:25, 21:25, 17:25)
EASY WRAP Trójka Kobyłka - MKS Andrychów 1:3 (25:23, 22:25, 25:27, 19:25)

niedziela        
MKS Andrychów - TPS Czarni Słupsk 3:0 (25:17, 25:10, 25:17)       
Light System Salon Audio Video – AMS Opole - EASY WRAP Trójka Kobyłka 3:2 (16:25, 25:21, 25:23, 24:26, 15:4)

Grodzisk Mazowiecki
piątek
UKS Sparta Grodzisk Maz. - AZS Akademia Siatkówki  Uniwersytet Gdański   2:3 (25:20, 26:28, 25:16, 21:25, 12:15)
STS Sandecja Nowy Sącz - Akademia Siatkówki SPS Panki 1:3 (19:25, 18:25, 25:17, 24:26)

sobota        
AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański - SPS Panki 0:3 (11:25, 15:25, 17:25)
UKS Sparta Grodzisk Maz. - STS Sandecja Nowy Sącz 1:3 (20:25, 25:19, 14:25, 12:25)       

niedziela        
STS Sandecja Nowy Sącz - AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański 3:2 (25:23, 25:20, 26:28, 27:29, 15:4)       
Akademia Siatkówki SPS Panki - UKS Sparta Grodzisk Maz. 3:0 (25:22, 25:12, 25:14)

Żory
piątek
MUKS Sari Żory - MKS Skier-VIS Business Center Skierniewice 3:0 (25:10, 25:14, 25:18)
KS Polonia Łaziska Górne - SST Lubcza Racławówka  1:3 (25:20, 21:25, 24:26, 18:25)

sobota        
MKS Skier-VIS Business Center Skierniewice - SST Lubcza Racławówka  0:3 (16:25, 12:25, 17:25)
MUKS Sari Żory - KS Polonia Łaziska Górne 3:1 (25:19, 25:18, 19:25, 25:22)          

niedziela
KS Polonia Łaziska Górne - MKS Skier-VIS Business Center Skierniewice  3:1 (25:13, 25:19, 12:25, 25:14)      
SST Lubcza Racławówka - MUKS Sari Żory 1:3 (25:20, 17:25, 16:25, 19:25)

Janków Przygodzki
piątek
GLKS Barycz Janków Przygodzki - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź  1:3 (22:25, 22:25, 25:14, 18:25)
Akademia Siatkówki AZS AWF SMS Wrocław - KS Marba Sędziszów Młp. 1:3 (21:25, 25:21, 7:25, 21:25)
 
sobota   
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - KS Marba Sędziszów Młp.  1:3 (14:25, 25:21, 21:25, 21:25)
GLKS Barycz Janków Przygodzki - Akademia Siatkówki AZS AWF SMS Wrocław 3:2 (18:25, 20:25, 25:14, 25:22, 16:14)   

niedziela      
Akademia Siatkówki AZS AWF SMS Wrocław  - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź  1:3 (25:23, 18:25, 28:30, 18:25)
KS Marba Sędziszów Młp.- GLKS Barycz Janków Przygodzki 3:1 (30:28, 22:25, 25:17, 25:21)

  • 6
  • 0
  • 22
  • 1
  • 1