SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

EA, 18 lipca 2020

Martyna Kołodziej: obiecuję, że damy z siebie wszystko

- Bardzo cieszę się, że dołączam do drużyny z Sosnowca - mówi Matyna Kołodziej, nowa zawodniczka ASOTRA Płomienia, beniaminka I ligi kobiet

19399cDołączasz do Płomienia Sosnowiec po specyficznej przerwie – czego się spodziewasz w tym sezonie?
Po tak długiej przerwie każda z nas jest głodna gry. Myślę, że wszystkie z chęcią pojawimy się na pierwszym treningu i będziemy ciężko pracować, co przeleje się na wynik w sezonie. Jestem pewna, że ten sezon będzie wyjątkowy.

Życie beniaminka nigdy nie jest łatwe – będzie trzeba zapłacić frycowe?
Beniaminek to zawsze duża niewiadoma dla rywali. Myślę, że na pewno nie będzie nam łatwo, ale damy z siebie wszystko! Obiecuję!

Wyznaczałaś sobie cele lub wyzwania do zrealizowania w tym sezonie?
Bardzo chciałabym wrócić do swojej najlepszej formy, zaprezentować się z dobrej strony i powalczyć o wyjściowy skład. Liczę także na to, że stworzymy z dziewczynami świetny TEAM nie tylko na hali, ale i poza nią. A wtedy dużo łatwiej jest osiągać jak najwyższe cele!

Czego możemy się spodziewać – my kibice – w tym sezonie?
Jestem pewna, że walki do samego końca. Z kilkoma dziewczynami miałam okazje już grać w jednym zespole i wiem, że łatwo skóry nie sprzedamy! Nasza ekipa to przysłowiowe walczaki.

Chcesz coś przekazać kibicom od siebie?
Będąc w minionym sezonie na hali w Milowicach i oglądając mecze z trybun, marzyłam o tym, żeby kiedyś mieć takich kibiców jak moje koleżanki. I udało się!  Bardzo się cieszę, że dołączam do drużyny z Sosnowca i mam nadzieje, że i w tym sezonie również będziecie z Nami! Do zobaczenia!

  • 10
  • 1
  • 46
  • 0
  • 0