SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Mariusz Szyszko fot. Piotr Sumara/Justyna Matjas, 24 kwietnia 2022

MP Młodziczek Szamotuły 2022 - MOS Metro Warszawa mistrzem Polski

W finale Mistrzostw Polski Młodziczek Szamotuły 2022  MOS Metro Warszawa pokonał  SMS Ostrów Łaskovia Łask 2:0. Siatkarki ze stolicy w ostatnim meczu turnieju zaprezentowały doskonałą formę. Mimo przegranej wielkie brawa należą się zawodniczkom i sztabowi szkoleniowemu z Łasku. Sponsorem turnieju i mecenasem młodzieżowej siatkówki jest PKN ORLEN. 

Finał: MOS Metro Warszawa - SMS Ostrów Łaskovia Łask 2:0 (25:15, 25:20), MVP: Gabriela Robińska

Mecz finałowy poprzedziły przyjacielskie gesty ze strony sztabów szkoleniowych obu zespołów. Na boisku nie było jednak mowy o uprzejmościach. Zespół z Warszawy rozpoczął od dynamicznych akcji, kolejny raz w rolach głównych były środkowe: Gabriela Robińska i Anna Dorywalska. W ataku wyróżniała się też leworęczna przyjmująca Zuzanna Zielińska. Siatkarki z Łasku lekko wybite z rytmu popełniały błędy. Po ich autowym ataku było 8:3, a po serii bloków siatkarek ze stolicy 13:4. Faworytki finału pierwszego seta rozstrzygnęły w niespełna 20 minut. Druga partia była początkowo bardziej wyrównana, jednak z biegiem czasu warszawianki zwiększały dystans i wydawało się, że pewnie zmierzały do zakończenia finału w dwóch setach. Siatkarki z Łasku nie zamierzały się poddawać i po serii bloków i kontrataków doprowadziły do remisu po 16. To było jednak wszystko na co było stać dzielne siatkarki z Łaskovii. Po trzech kwadransach gry siatkarki MOS Metra Warszawa odtańczyły taniec radości..

Wyniki i szczegóły turniejututaj

  • 8
  • 1
  • 2
  • 0
  • 2

Podobne newsy


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/modules/mod_related_items_joomir/helper.php on line 52