SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Jarosław Bińczyk, 19 marca 2022

Ćwierćfinały MP młodziczek - dzień II

Trwają ćwierćfinały mistrzostw Polski młodziczek. W sobotę zakończyła się rywalizacja w podgrupach i zaczęły spotkania finałowe. Zakończenie turniejów w niedzielę.

Grupa I (gospodarz Fun Sport Kielce)

Wyniki: KPS Gorce Nowy Targ - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 2:1 (22:25, 25:20, 15:13), CES Vega MOSIR Stalowa Wola/UKS Zaleszany - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 0:2 (20:25, 13:25), Fun Sport Kielce - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 1:2 (19:25, 25:20, 13:15), SMS Ostrów Łaskovia Łask - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 2:0 (25:8, 25:6), Fun Sport Kielce - KPS Gorce Nowy Targ 1:2 (25:17, 8:25, 11:15), SMS Ostrów Łaskovia Łask - CES Vega MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany 2:0 (25:7, 25:18).

O 5. miejsce

Fun Sport Kielce - CES Vega MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany 2:0 (25:17, 25:8)

Finały

SMS Ostrów Łaskovia Łask - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 2:0 (25:8, 25:9)

KPS Gorce Nowy Targ - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 2:0 (25:18, 25:14)

KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź

SMS Ostrów Łaskovia Łask - KPS Gorce Nowy Targ

Grupa II (gospodarz Karpaty MOSiR Krosno)

Wyniki: UKS Solna Wieliczka - UKS 15 Przemyśl 2:0 (25:1, 25:15), Karpaty MOSiR Krosno - KS Prądniczanka Kraków 1:2 (25:19, 24:26, 9:15), ULKS 15 Przemyśl - ULKS Chobrzany 0:2 (17:25, 20:25), UKS Lider Konstantynów Łódzki - KS Prądniczanka Kraków 2:0 (25:10, 25:23), UKS Solna Wieliczka - ULKS Chobrzany 2:0 (25:21, 25:11), Karpaty MOSiR Krosno - UKS Lider Konstantynów Łódzki 1:2 (25:19, 12:25, 11:15)

O 5. miejsce

UKS 15 Przemyśl - Karpaty MOSiR Krosno 0:2 (9:25, 18:25)

Finały

UKS Solna Wieliczka - KS Prądniczanka Kraków 2:0 (27:25, 25:21)

UKS Lider Konstantynów Łódzki. - ULKS Chobrzany 2:0 (25:18, 25:11)

ULKS Chobrzany - KS Prądniczanka Kraków

UKS Solna Wieliczka - UKS Lider Konstantynów Łódzki

Grupa III (gospodarz Chełmiec Wałbrzych)

Wyniki: UKS Jedynka Kluczbork - MKS MOS Wrocław 0:2 (15:25, 18:25), BKS Stal Bielsko Biała - SPS Zbąszynek 2:0 (25:8, 25:18), UKS SG Kożuchów - MKS MOS Wrocław 0:2 (26:28, 23:25), MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych - SPS Zbąszynek 2:0 (28:26, 25:16), UKS SG Kożuchów - UKS Jedynka Kluczbork 2:0 (25:18, 25:15), MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych - BKS Stal Bielsko Biała 2:1 (25:16, 23:25, 15:11)

O 5. miejsce

UKS Jedynka Kluczbork - SPS Zbąszynek 0:2 (15:25, 18:25)

Finały

UKS SG Kożuchów - BKS Stal Bielsko-Biała 2:0 (25:17, 28:26)

MKS MOS Wrocław - MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych 0:2 (17:25, 16:25)

MKS MOS Wrocław - BKS Stal Bielsko-Biała

UKS SG Kożuchów - MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych

Grupa IV (gospodarz ECO AZS UNI Opole)

Wyniki: Akademia AZS AWF Wrocław - NTSK Nysa 2:0 (25:10, 25:19), UKS Ares Nowa Sól - TS Stal Śrubiarnia Żywiec 0:2 (10:25, 17:25), KS Częstochowianka - NTSK Nysa 2:0 (25:13, 25:7), ECO UNI Opole - TS Stal Śrubiarnia Żywiec 1:2 (20:25, 25:16, 13:15), KS Częstochowianka - Akademia AZS AWF Wrocław 0:2 (14:25, 20:25), ECO UNI Opole - UKS Ares Nowa Sól 2:0 (25:7, 25:11)

O 5. miejsce

NTSK Nysa - UKS Ares Nowa Sól 1:2 (25:20, 14:25, 8:15)

Finały

Akademia AZS AWF Wrocław - ECO UNI Opole 0:2 (23:25, 19:25)

KS Częstochowianka - TS Stal Śrubiarnia Żywiec 1:2 (25:21, 20:25, 3:15)

Akademia AZS AWF Wrocław - TS Stal Śrubiarnia Żywiec

ECO UNI Opole - KS Częstochowianka

Grupa V (gospodarz UKS Pomorzanie-Pogodno Szczecin)

Wyniki: UKS Zatoka 95 Puck - STS KOSPEL SP 18 Koszalin 2:0 (25:15, 26:24), KS Stal Grudziądz  -  MKS SMS Kalisz 2:0 (25:11, 25:15), Enea Energetyk Poznań - STS KOSPEL SP 18 Koszalin 2:0 (25:14, 25:14), UKS Pomorzanie-Pogodno Szczecin  - MKS SMS Kalisz 2:0 (25:12, 25:12), Enea Energetyk Poznań - UKS Zatoka 95 Puck 2:0 (25:21, 25:8), UKS Pomorzanie-Pogodno Szczecin - KS Stal Grudziądz 0:2 (25:18, 25:16)

O 5. miejsce

STS KOSPEL SP 18 Koszalin - MKS SMS Kalisz 2:1 (25:21, 12:25, 16:14)

Finały

Enea Energetyk Poznań - UKS Pomorzanie-Pogodno Szczecin 0:2 (23:25, 15:25)

KS Stal Grudziądz - UKS Zatoka 95 Puck 1:2 (25:8, 13:25, 13:15)

UKS Zatoka 95 Puck - UKS Pomorzanie-Pogodno Szczecin

Enea Energetyk Poznań - KS Stal Grudziądz

Grupa VI (gospodarz SPS Lębork)

Wyniki: AS Trefl Gdańsk - SMS Police 2:1 ( 28:26, 15:25, 15:12), KS Pałac Bydgoszcz - AS Trefl Gdańsk 2:1 ( 18:25, 25:17, 15:7), MUKS Spartakus Lniano - UKS Szamotulanin Szamotuły 0:2 ( 16:25, 19:25), SPS Lębork - MUKS Spartakus Lniano 0:2 ( 19:25, 18:25), KS Pałac Bydgoszcz - SMS Police 2:0, SPS Lębork - UKS Szamotulanin Szamotuły 2:0 ( 25:16, 25:12)

O 5. miejsce

SPS Lębork - SMS Police 2:0 ( 25:16, 25:12)

Finały

KS Pałac Bydgoszcz - MUKS Spartakus Lniano 2:0 (25:15,25:16)
AS Trefl Gdańsk - UKS Szamotulanin Szamotuły 2:1 (25:21, 19:25, 15:10)

KS Pałac Bydgoszcz - UKS Szamotulanin Szamotuły

MUKS Spartakus Lniano - KS Pałac Bydgoszcz

Grupa VII (LTS Legionovia).

Finały: TPS Lublin - MOS Metro Warszawa 0:2 (12:25, 12:25), UKS Danex Siemiatycze - MOS Metro Warszawa 0:2 (10:25, 14:25), SKS Szóstka Biała Podlaska - SPS Sparta Braniewo 2:0 (25:21, 25:12), LTS Legionovia - SKS Szóstka Biała Podlaska 2:0 (25:21, 25:7), TPS Lublin - UKS Danex Siemiatycze 2:0 (25:21, 25:18), LTS Legionovia - SPS Sparta Braniewo 2:1 (20:25, 25:9, 15:4).

O 5. miejsce

UKS Danex Siemiatycze - SPS Sparta Braniewo 2:0 (25:16, 25:13)

Finały

MOS Metro Warszawa - LTS Legionovia Legionowo 1:2 (27:29, 25:17, 5:15)

TPS Lublin - SKS Szóstka Biała Podlaska 2:1 (16:25, 27:25, 15:7)

SKS Szóstka Biała Podlaska - MOS Metro Warszawa

LTS Legionovia Legionowo - TPS Lublin

Grupa VIII (gospodarz Rekord Set Zambrów)

Wyniki: MUKS Sparta Warszawa - MOSiR Bielsk Podlaski 2:0 (25:17, 25:15), Jagiellończyk Biała Podlaska - MKS MOSiR Kętrzyn 0:2 (22:25, 22:25), UKS Chemik SMS Olsztyn - MOSiR Bielsk Podlaski 2:0 (25:22, 25:22), Rekord Set Zambrów/UKS Set Wasilków - MKS MOSiR Kętrzyn 2:0 (25:19, 26:24), MUKS Sparta Warszawa - UKS Chemik SMS Olsztyn 2:0, Rekord Set Zambrów/UKS Set Wasilków - Jagiellończyk Biała Podlaska 0:2 (18:25, 23:25)

O 5. miejsce

MKS MOSiR Kętrzyn - UKS Chemik SMS Olsztyn 2:1 (25:18, 19:25, 15:10)

Finały

MUKS Sparta Warszawa - Jagiellończyk Biała Podlaska 2:1 (25:10, 23:25, 15:9)

MOSiR Bielsk Podlaski - Rekord Set Zambrów/UKS Set Wasilków 2:1 (25:10, 13:25, 15:7)

MUKS Sparta Warszawa - Rekord Set Zambrów/UKS Set Wasilków 

UKS Set Wasilków/Jagiellończyk Biała Podlaska - MOSiR Bielsk Podlaski

 

  • 3
  • 0
  • 9
  • 0
  • 0