SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

KS, 2 maja 2014

W Tarnowie Podgórnym, dzięki uprzejmości Wójta Gminy Tarnowo Podgórne Tadeusza Czajki, odbywa się turniej finałowy mistrzostw Polski młodziczek. Za nami uroczyste rozpoczęcie zawodów.

W Tarnowie Podgórnym, dzięki uprzejmości Wójta Gminy Tarnowo Podgórne - Tadeusza Czajki,  odbywa się turniej finałowy mistrzostw Polski młodziczek. Za nami uroczyste rozpoczęcie zawodów.

- To dla nas ogromny zaszczyt, że w Tarnowie Podgórnym możemy gościć elitę młodzieżowej siatkówki dziewcząt – powiedział wójt gminy Tadeusz Czajka – Mam nadzieję, że turniej dostarczy wszystkim uczestnikom mnóstwo pozytywnych emocji. Życzę wszystkiego dobrego i powodzenia.

- W imieniu Zarządu Polskiego Związku Piłki Siatkowej na wstępnie chciałbym pogratulować wszystkim zespołom awansu do najlepszej ósemki w Polsce. Przypomnę, że dziewczyny musiały przejść długą i trudną drogę, aby awansować do turnieju finałowego – zaznaczył członek Zarządu PZPS Waldemar Sagan – W strategii PZPS dużą uwagę przywiązujemy do sposobu przeprowadzania młodzieżowych zawodów finałowych. Dlatego podziękowanie i gratulacje składam na ręce wójta Pana Tadeusza Czajki. Podczas turnieju przeprowadzamy również specjalne statystyki i mam nadzieję, że niektóre z tych zawodniczek zostaną wybrane do młodzieżowej kadry Polski. Wszystkim życzę powodzenia. Niech wygra najlepszy. 

  • 3
  • 0
  • 25
  • 0
  • 0