SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

MW, PZPS, 10 maja 2023

Komunikat PZPS dotyczący konferencji licencyjnych 2023/2024

Pion Szkolenia wraz z Akademią Polskiej Siatkówki PZPS mają przyjemność zaprosić pierwszych i drugich trenerów najwyższych klas rozgrywkowych do udziału w konferencjach licencyjnych na sezon 2023/2024. Wspomniane konferencje odbędą się dla szkoleniowców Tauron Ligi i I. Ligi Kobiet w dniach 24-25 maja 2023 roku w Radomiu i dla szkoleniowców PlusLigi i Tauron 1. Ligi w dniach 26-27 maja 2023 r. w Sosnowcu.

Decyzją Prezydium Zarządu PZPS udział w/w trenerów w konferencjach dokształcających organizowanych przez PZPS jest wymaganą formą podnoszenia kwalifikacji zawodowych kadry szkoleniowców polskiej siatkówki. Udział w przedmiotowej konferencji stanowi wymóg uzyskania licencji na sezon 2023/2024.

Konferencje będą stanowiły wspaniałą okazję do wymiany poglądów i kontaktów z cenionymi polskimi i zagranicznymi trenerami, a także specjalistami z dziedziny psychologii i środowiska sędziowskiego. W najbliższych dniach przedstawimy Państwu szczegółowy program spotkań. Każdy uczestnik konferencji otrzyma certyfikat Polskiego Związku Piłki Siatkowej potwierdzający spełnienie warunku niezbędnego dla uzyskania licencji trenerskiej. Podczas pobytu w Radomiu i Sosnowcu szkoleniowcy biorący udział w konferencji będą mieli okazję obejrzeć towarzyskie mecze reprezentacji Polski kobiet i mężczyzn.

Niebawem poinformujemy zainteresowaną grupę szkoleniowców o uruchomieniu zapisów. Wszystkie informacje zostaną wysłane także drogą elektroniczną do klubów.

Ważną zmianą w tegorocznej odsłonie konferencji licencyjnych jest wprowadzenie rejestracji na nie poprzez Licencyjny Formularz Zgłoszeniowy (LFZ) i uproszczone dzięki temu wnoszenie opłat za udział w spotkaniach (płatności online). Sam formularz będzie uruchomiony na kontach zarejestrowanych użytkowników strony www.trenerzypzps.pl – już dziś zapraszamy trenerów do zaznajomieniem się z portalem.

Trenerzy z tytułem „Trenera piłki siatkowej PZPS” posiadają już konto w systemie - portal jest połączony z platformą www.egzaminytrenerskiepzps.pl.
  • 1
  • 0
  • 10
  • 0
  • 0