SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

KP, 20 marca 2022

Ćwierćfinały MP młodzików - dzień III

W ośmiu miastach zakończyły się turnieje ćwierćfinałowe mistrzostw Polski młodzików.

Ozorków
podgrupa A
Karpaty MOSiR Krosno - VitaSun MKS Będzin  0:2 (23:25, 22:25)    
VitaSun MKS Będzin - MKS Bzura Ozorków 0:2 (16:25, 14:25)       
MKS Bzura Ozorków - Karpaty MOSiR Krosno 2:0 (25:9, 25:19)

podgrupa B
UMKS Kęczanin Kęty - EKS Skra Bełchatów  2:1 (26:28, 25:16, 18:16)     
EKS Skra Bełchatów  - UKS SMS Joker Piła  2:1 (20:25, 26:24, 15:10)    
UKS SMS Joker Piła - UMKS Kęczanin Kęty 2:0 (25:21, 25:22)

Finały
MKS Bzura Ozorków - EKS Skra Bełchatów 2:0 (25:9, 25:10)
UKS SMS Joker Piła - VitaSun MKS Będzin 2:0 (25:20, 25:22)
VitaSun MKS Będzin - EKS Skra Bełchatów 0:2 (22:25, 18:25)
MKS Bzura Ozorków - UKS SMS Joker Piła 2:0 (25:17, 25:15)     

mecz o 5. miejsce
UMKS Kęczanin Kęty - Karpaty MOSiR Krosno  2:0 (25:14, 25:17)

Awans: MKS Bzura Ozorków i EKS Skra Bełchatów

Kraków
podgrupa A
KS Lechia Tomaszów Mazowiecki TCS - LTS Feniks Leżajsk 2:0 (25:9, 25:11)      
LTS Feniks Leżajsk - SMS Sparta Kraków 0:2 (23:25, 12:25)       
SMS Sparta Kraków  - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki  TCS 1:2 (25:22, 24:26, 11:15)  

podgrupa B
KS Wifama Łódź  - SKPS Dunajec Nowy Sącz  2:1 (25:19, 15:25, 15:6)     
SKPS Dunajec Nowy Sącz  - AKS V LO Rzeszów  0:2 (13:25, 23:25)  
AKS V LO Rzeszów - KS Wifama Łódź 2:0 (25:23, 25:16)

mecz o 5. miejsce
LTS Feniks Leżajsk - SKPS Dunajec Nowy Sącz 0:2 (23:25, 14:25)

Finały
Lechia Tomaszów Mazowiecki TCS  - KS Wifama Łódź 2:1 (28:26, 17:25, 15:11)
AKS V LO Rzeszów - SMS Sparta Kraków 2:0 (25:20, 25:23)
SMS Sparta Kraków - KS Wifama Łódź 1:2 (18:25, 25:21, 12:15)       
Lechia Tomaszów Mazowiecki - AKS V LO Rzeszów   2:1 (11:25, 25:23, 17:15)

Awans: KS Lechia Tomaszów Mazowiecki TCS i AKS V LO Rzeszów     

Międzyrzecz
podgrupa A
UKS AMS Opole - Chemeko System Gwardia Wrocław Academy 0:2 (14:25, 16:25)   
UKS Jedynka Międzyrzecz - Chemeko System Gwardia Wrocław Academy  2:0 (25:17, 25:20)       
UKS Jedynka Międzyrzecz -  UKS AMS Opole  2:0 (25:10, 25:9)  

podgrupa B
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała  - GSZS 17 Gorzów Wielkopolski 2:0 (25:17, 25:11)  
UKS Koral Wrocław  - GSZS 17 Gorzów Wielkopolski  2:0 (25:15, 25:14)       
UKS Koral Wrocław  - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:0 (25:9, 25:17)

Mecz o 5.miejsce
UKS AMS Opole - GSZS 17 Gorzów Wielkopolski 0:2 (9:25, 13:25)

Finały
BBTS Włókniarz Bielsko- Biała - UKS Jedynka Międzyrzecz: 2:0 (25:15, 25:22).
UKS Koral Wrocław - Chemeko-System Gwardia Wrocław Academy 2:0 (25:9, 25:13)
UKS Koral Wrocław - UKS Jedynka Międzyrzecz 2:0 (25:15, 25:19)
BBTS Włókniarz Bielsko- Biała - Chemeko-System Gwardia Wrocław Academy 0:2 (20:25, 23:25)

Awans UKS Koral Wrocław, UKS Jedynka Międzyrzecz
 
Jastrzębie

podgrupa A
IM Faurecia Volley Jelcz Laskowice - COCON Korona Olesno  2:0 (25:12, 25:9)     
COCON Korona Olesno - Jastrzębski Węgiel   0:2 (8:25, 16:25)    
Jastrzębski Węgiel - IM Faurecia Volley Jelcz Laskowice  2:1 (18:25, 25:23, 16:14)    

podgrupa B
MKST Astra Nowa Sól - UKS Jedynka Jaworzno 2:0 (25:18, 25:13)      
UKS Jedynka Jaworzno - MMKS Kędzierzyn-Koźle 0:2 (15:25, 22:25)       
MMKS Kędzierzyn-Koźle - MKST Astra Nowa Sól 2:0 (25:14, 25:16)

mecz o 5. miejsce
COCON Korona Olesno - UKS Jedynka Jaworzno 0:2 (12:25, 17:25)

Finały
Jastrzębski Węgiel - MKST  Astra Nowa Sól 2:0 (25:12, 25:12)
MMKS Kędzierzyn-Koźle - IM Faurecia Volley Jelcz Laskowice 2:0 (25:10, 25:17)   
IM Faurecia Volley Jelcz Laskowice - MKST Astra Nowa Sól 2:0 (25:19, 25:16)      
Jastrzębski Węgiel - MMKS Kędzierzyn-Koźle1:2 (25:23, 23:25, 12:15)

Awans: MMKS Kędzierzyn-Koźle, Jastrzębski Węgiel      

Poznań
podgrupa A
KaEmKA Starogard Gdański - Volley Wałcz  2:0 (25:20, 25:20)      
Volley Wałcz - IUKS Jedynka Poznań 0:2 (9:25, 16:25)       
IUKS Jedynka Poznań - KaEmKA Starogard Gd. 2:0 (25:16, 25:14)  

podgrupa B
TS Koset Grudziądz - UKS Piast Krotoszyn 0:2 (18:25, 16:25)       
UKS Piast Krotoszyn - KS Stocznia Darłowo M&W  2:0 (25:22, 25:16)      
KS Stocznia Darłowo M&W - TS Koset Grudziądz 1:2 (21:25, 25:19, 10:15)

Mecz o 5 miejsce:

KS Stocznia Darłowo M&W - Glinka Academy UKS Volley Wałcz 1:2 (25:9, 23:25, 15:17)

Finały

SKFiS KaEmKA Starogard Gdański – TS Koset Grudziądz 2:1 (24:26, 25:10, 15:8)
IUKS Jedynka Poznań – UKS Piast Krotoszyn 2:0 (27:25, 25:22)
TS Koset Grudziądz - IUKS Jedynka Poznań 0:2
SKFiS KaEmKA Starogard Gdański - UKS Piast Krotoszyn 0:2

Awans: IUKS Jedynka Poznań, SKFiS KaEmKA Starogard Gdański

Bydgoszcz
podgrupa A
Akademia Siatkówki 13 Koszalin - UKS Jasieniak 2:0 (25:19, 25:19)      
UKS Jasieniak - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa Bydgoszcz 0:2 (10:25, 22:25)       
BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa Bydgoszcz - Akademia Siatkówki 13 Koszalin  2:0 (25:16, 25:20)     

podgrupa B
ENEA Energetyk Poznań - NTS Trójka Nakło 2:0 (25:18, 25:19)      
NTS Trójka Nakło - Trefl Gdańsk SA 0:2 (6:25, 17:25)       
Trefl Gdańsk SA - ENEA Energetyk Poznań  2:1 (25:16, 21:25, 15:13)

finały
BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa Bydgoszcz - ENEA Energetyk Poznań 0:2 (20:25, 18:25)   
Trefl Gdańsk SA - Akademia Siatkówki 13 Koszalin 2:0 (25:13, 25:15)
Akademia Siatkówki 13 Koszalin - ENEA Energetyk Poznań 0:2 (18:25, 12:25)      
BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa Bydgoszcz - Trefl Gdańsk SA  0:2 (21:25, 15:25)     

mecz o 5. miejsce
UKS Jasieniak - NTS Trójka Nakło 2:0 (25:13, 25:20)

Awans Trefl Gdańsk SA, Enea Energetyk Poznań

Biała Podlaska
podgrupa A
SUKSS Suwałki - UKS Iskra Warszawa 0:2 (26:28, 20:25)       
KS Serbinów Biała Podlaska - UKS Iskra Warszawa  2:1 (13:25, 25:22, 15:12)
UKS Serbinów Biała Podlaska - SUKSS Suwałki  0:2 (18:25, 17:25)      

podgrupa B
SMS IKS Atak Ostróda - UKS Olimp Opole Lubelskie 2:1 (25:23, 18:25, 15:12)       
UKS Olimp Opole Lubelskie - Metro Warszawa 0:2 (6:25, 15:25)       
Metro Warszawa - SMS IKS Atak Ostróda 2:0 (25:14, 25:22)

finały
UKS Iskra Warszawa - Metro Warszawa 0:2 (17:25, 20:25)
SUKSS Suwałki - SMS IKS Atak Ostróda 1:2 (21:25, 25:15, 8:15)
SMS IKS Atak Ostróda - UKS Iskra Warszawa 1:2 (15:25, 32:30, 8:15)       
Metro Warszawa - SUKSS Suwałki 2:0 (25:14, 25:10)   

mecz o 5. miejsce
KS Serbinów Biała Podlaska - UKS Olimp Opole Lubelskie 2:1 (25:17, 21:25, 15:9)

Awans: KS Metro Warszawa, UKS Iskra Warszawa

Olsztyn
podgrupa A
UMKS MOS Wola Warszawa - BAS Białystok  2:0 (25:11, 25:13)   
BAS Białystok -  AZS UWM Olsztyn  0:2  (6:25, 17:25)  
AZS UWM Olsztyn - UMKS MOS Wola Warszawa 2:1 (16:25, 25:22, 15:9)       

podgrupa B
TPS Lublin - MKS Truso Elbląg 2:0 (25:17, 25:23)       
MKS Truso Elbląg - Tytani Białystok  0:2 (10:25, 12:25)     
Tytani Białystok - TPS Lublin 2:0 (25:12, 25:21)

Finały
AZS UWM Olsztyn - TPS Lublin 2:0 (25:19, 25:11)
Tytani Białystok  - UMKS MOS Wola Warszawa 2:0 (25:23, 25:17)  
UMKS MOS Wola Warszawa - TPS Lublin  2:0 (25:17, 25:17)    
AZS UWM Olsztyn - Tytani Białystok 0:2 (22:25, 14:25)       

mecz o 5. miejsce
BAS Białystok - MKS Truso Elbląg 2:0 (25:21, 25:20)

Awans: Tytani Białystok, AZS UWM Olsztyn

  • 7
  • 1
  • 8
  • 1
  • 0