SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Eugeniusz Andrejuk, 26 listopada 2020

16 drużyn zagra w turnieju Wola Cup

Od piątku do niedzieli z udziałem szesnastu drużyn rozegrany zostanie 34 turniej Wola Cup w kategorii młodzików (U-15). Przez trzy dni zawodów w Hali Sportowej „Koło” przy ul. Obozowej 60 rozegranych zostanie czterdzieści osiem spotkań.

W rywalizacji zobaczymy: UMKS MOS Wola I Warszawa, UMKS MOS Wola II Warszawa, UMKS MOS Wola III Warszawa, KS Metro Warszawa, SMS Sparta AGH Kraków, AKS V LO Rzeszów, Kadra Małopolski, Koral Wrocław, Enea Energetyk Poznań, UKS Olimp Ostrołęka, UKS 5 Wołomin, BKS Chemik Bydgoszcz, Akademia Siatkówki Tomasza Wójtowicza, UKS Koszałek Opałek Węgorzewo, RCS Czarni Radom i Joker Piła. Wiele tych zespołów należy do krajowej czołówki w kategoriach młodzieżowych.

Wola Cup ma już swoją renomę w środowisku siatkówki młodzieżowej w Polsce. Znany jest również w innych krajach. Niestety, ze względu na pandemię w tym roku nie można było zaprosić zagranicznych zespołów. - W tych trudnych czasach będzie to dla naszego klubu duże wyzwanie organizacyjne, szczególnie dla naszych młodych trenerów - powiedział Krzysztof Felczak, wiceprezes UMKS MOS Wola Warszawa i przypomniał, że w wolskim turnieju w przeszłości grali tak znakomici gracze jak mistrzowie świata Fabian Drzyzga, Damian Wojtaszek, Grzegorz Łomacz, Karol Kłos czy Paweł Zagumny.

Od 27 do 29 listopada odbędzie się turniej młodzików (U-15), a od 11 do 13 grudnia odbędą się zawody mini-siatkówki (U-13). W imieniu gospodarzy zapraszamy do śledzenia zawodów na Facebooku MOS Wola Warszawa. Więcej szczegółów na stronie moswola.pl.

.

  • 0
  • 1
  • 23
  • 0
  • 0