SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Eugeniusz Andrejuk, fot. Piotr Sumara, 23 maja 2019

W Nowym Dworze Mazowieckim, Policach, Rzeszowie i Twardogórze turnieje RTNO

Od piątku do niedzieli w Nowym Dworze Mazowieckim (Region Wschód), Policach (Północ), Rzeszowie (Południe) i Twardogórze (Zachód) rozegrane zostaną Regionalne Turnieje Nadziei Olimpijskich dziewcząt i chłopców.

Turnieje RTNO stanowią element naboru uzdolnionej młodzieży do Niepublicznych Szkół Mistrzostwa Sportowego PZPS w Spale i Szczyrku w kontekście szkolenia przyszłych reprezentantek i reprezentantów Polski w kategorii seniora.

Celem turniejów RTNO jest wybór kandydatek i kandydatów do Reprezentacji Regionalnych Kadr Nadziei Olimpijskich dziewcząt i chłopców.

Pierwszego dnia (piątek) od godz. 15.00 do 19.00 zaplanowane są treningi. Drugiego dnia (sobota) od 8.15 do 9.45 odbędą się testy sprawnościowe/próby/pomiary. W godzinach 10.30 – 20.00 rozegrane zostaną mecze z przerwą obiadową (13.30 – 15.30).

W niedzielę w trzecim dniu RTNO od 9.00 zaplanowano dwa ostatnie mecze. Po zakończeniu ostatniego przewidziane jest zamknięcie turnieju, wręczenie nominacji do Reprezentacji Regionu.

13.30 – 14.30 Obiad i wyjazd.

Region Wschód: Lubelskie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie
Region Północ: Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie
Region Południe: Łódzkie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie
Region Zachód: Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie

Od 9 do 11 czerwca w Spale (chłopcy) oraz od 12 do 14 czerwca w Szczyrku (dziewczęta) rozegrane zostaną Ogólnopolskie, Turnieje Kadr Nadziei Olimpijskich. Wystąpią w nich reprezentacje regionów.

  • 14
  • 2
  • 52
  • 1
  • 1