SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

EA, www.eks.skra.pl, 9 kwietnia 2019

Radosław Kolanek: myślimy o obronie tytułu

- Każdy zespół, także my, musi pokazać swoją najlepszą siatkówkę, jeśli chce się myśleć o końcowym sukcesie - mówi Radosław Kolanek, trener juniorów EKS Skra Bełchatów, którzy w środę w Dębicy rozpoczną walkę o obronę tytułu mistrzowskiego.

Juniorzy EKS Skry do Dębicy pojechali po obronę tytułu mistrza Polski?
Szansa na obronę tytułu oczywiście jest, to akurat fakt niezaprzeczalny. Przyjechaliśmy do Dębicy z myślą o zwycięstwie, ale wszystko zweryfikuje boisko. Nastawiamy się jednak na wygraną w całym turnieju i jak najbardziej o tym myślimy.

W grupie bełchatowianie zagrają z AZS UWM Olsztyn, Jastrzębskim Węglem i AZS 2020 Częstochowa...
W obu grupach na pewno będzie granie na najwyższym poziomie. Każdy zespół, także my, musi pokazać swoją najlepszą siatkówkę, jeśli chce się myśleć o końcowym sukcesie. Jeśli zagramy w Dębicy tak, jak w dwóch pierwszych meczach podczas turnieju półfinałowego i w pierwszym secie spotkania z MOS Wola Warszawa, to na pewno jesteśmy w stanie zajść daleko. Kwestią jest utrzymanie poziomu gry i panowania nad emocjami - żeby były pozytywne i pomagały nam na boisku.

Czyli nie wszystko tylko w Waszych rękach i nogach, ale również głowach?
Kwestia emocjonalna jest ważna w każdym aspekcie sportowym, nie tylko na poziomie juniorskim. Dlatego my musimy wyjść spokojni i pewni siebie oraz swoich wartości. Wtedy będziemy w stanie pokazać naszą najlepszą siatkówkę.

Sponsorem głównym turnieju MP juniorów jest firma PKN ORLEN.

Organizator turnieju przewidział transmisje na żywo wszystkich meczów (tutaj).

  • 5
  • 2
  • 70
  • 0
  • 0