SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Jerzy Sasorski - Oficer prasowy EUROVOLLEY POLAND 2017 w Krakowie, 11 maja 2017

Uruchomienie zegara EUROVOLLEY POLAND 2017 w Krakowie

 

16 maja 2017 roku, na 100 dni przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn EUROVOLLEY POLAND 2017; w Krakowie uruchomiony zostanie specjalny zegar odliczający czas do rozpoczęcia turnieju.

Uroczyste uruchomienie zegara, na które zapraszają Jacek Majchrowski – Prezydent Krakowa, Miasta-Gospodarza EUROVOLLEY POLAND 2017 i Jacek Kasprzyk – Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej rozpocznie się o 11.30 na rondzie Matecznego.

W trakcie uroczystości wręczone zostaną także oficjalne nominacje dla krakowskich Ambasadorów Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn EUROVOLLEY POLAND 2017, którzy są znakomitymi postaciami polskiej i krakowskiej siatkówki.

Przygotowanych zostało wiele atrakcji i pamiątek związanych z EUROVOLLEY POLAND 2017, w tym specjalnego czeku-biletu na wszystkie mecze w Krakowie.

Po specjalnym odliczaniu zegar uruchomiony zostanie punktualnie o 12.00.

Przypomnijmy – Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej rozpoczną się 24 sierpnia 2017 roku, a oficjalne Ceremonia i Mecz Otwarcia: Polska – Serbia nastąpi na PGE Narodowym.

Turniej rozegrany zostanie w czterech miastach: Gdańsku, Szczecinie, Katowicach i Krakowie.

Kraków jest Miastem-Gospodarzem, w którym turniej potrwa najdłużej. W fazie grupowej (grupa C) zaprezentują się siatkarze Rosji, Bułgarii, Słowenii i Hiszpanii – mecze odpowiednio: 24, 26, 28 sierpnia 2017 roku. 30 sierpnia odbędzie się faza play off, a dzień później ćwierćfinały. 2 września w rywalizacji pozostaną już tylko cztery najlepsze zespoły Starego Kontynentu, które rozegrają półfinały. 3 września będzie ostatnim dniem turnieju, w którym toczyć się będzie walka o brązowy i złoty medal Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn EUROVOLLEY POLAND 2017. Wszystkie spotkania rozgrywane będą o 17.30 i 20.30.

Dodamy także, że w przypadku powodzenia w fazie grupowej kolejne mecze z udziałem reprezentacji Polski odbywać się będą właśnie w Krakowie.

Przypominamy jednocześnie, że już pod koniec ubiegłego roku rozpoczęła się sprzedaż biletów na wszystkie spotkania EUROVOLLEY POLAND 2017.

Szczegóły:  https://www.ebilet.pl/sport/sporty-druzynowe/siatkowka/

Niebawem poinformujemy o kolejnej fazie przedsprzedaży i sprzedaży na niezwykłe Ceremonię i Mecz Otwarcia na PGE Narodowym – 24 sierpnia, 18.30: Polska – Serbia.

Szczególnie docenieni zostaną wierni kibice, którzy już posiadają bilety na Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn EUROVOLLEY POLAND 2017 lub też w latach 2015-2017 towarzyszyli naszym reprezentacjom w ich zmaganiach. To oni będą mogli wziąć udział w przedsprzedaży.

W przedsprzedaży uczestniczyć mogą osoby, które:

  1. Nabyły lub nabędą jakikolwiek bilet/bilety na inne mecze EUROVOLLEY POLAND 2017: grupowe, play off, ćwierćfinałowe, półfinałowe, o medale (z wyjątkiem terminów, w których prowadzona będzie przedsprzedaż na Ceremonię i Mecz Otwarcia EUROVOLLEY POLAND 2017 na PGE Narodowym).
  2. W latach 2015-2017 drogą internetową nabyły bilety na mecze z udziałem reprezentacji Polski (kobiet i mężczyzn), w tym również na tegoroczne i wyraziły zgodę na otrzymywanie newslettera eBilet.pl.

Każdy z kibiców spełniających jedno z powyższych kryteriów otrzyma specjalny link umożliwiający udział w przedsprzedaży.

  • 0
  • 0
  • 6
  • 0
  • 1