SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

KP, 26 marca 2022

Półfinały MP juniorów młodszych - dzień II

W czterech miastach - Warszawie, Rzeszowie, Częstochowie i Jastrzębiu -  z udziałem szesnastu drużyn rozgrywane są turnieje półfinałowe mistrzostw Polski juniorów młodszych. Po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy zakwalifikują się do finałów.

Wyniki i program turniejów półfinałowych mistrzostw Polski juniorów:
Grupa I Warszawa
piątek
UMKS MOS Wola Warszawa - Trefl Gdańsk 3:0 (32:30, 26:24, 25:15)
SMS Sparta AGH Kraków - ENEA Energetyk Poznań 0:3 (23:25, 23:25, 18:25)

sobota
Trefl Gdańsk - ENEA Energetyk Poznań 2:3 (25:22, 25:22, 18:25, 23:25, 12:15)
UMKS MOS Wola Warszawa - SMS Sparta AGH Kraków 3:0 (25:21, 25:17, 25:14)

niedziela
11.00 SMS Sparta AGH Kraków - Trefl Gdańsk
13.00 ENEA Energetyk Poznań - UMKS MOS Wola Warszawa

Drugi mecz w serii rozpoczyna się 45 minut po zakończeniu poprzedniego spotkania, jednak nie wcześniej niż o wyznaczonej w niniejszym komunikacie porze.

Grupa II Rzeszów
piątek
AKS V LO Rzeszów – BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa 2:3 (25:17, 29:31, 21:25, 25:22, 12:15)
KS Lechia Tomaszów Mazowiecki TCS – UKS MKS MDK Warszawa 3:0 (25:12, 25:22, 25:21)

sobota
BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa – UKS MKS MDK Warszawa 3:1 (25:21, 22:25, 25:23, 25:23)
AKS V LO Rzeszów – KS Lechia Tomaszów Mazowiecki TCS 1:3 (25:18, 23:25, 17:25, 25:27)

niedziela
10.00    KS Lechia Tomaszów Mazow. TCS – BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa
              UKS MKS MDK Warszawa – AKS V LO Rzeszów

Grupa III Częstochowa
piątek
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa – KPS Chełmiec Wałbrzych 3:0 (25:23, 26:24, 25:23)
UKS SMS Joker Piła – Chemeko-System Gwardia Wrocław Academy 1:3 (25:23; 21:25; 19:25; 22:25)

sobota
KPS Chełmiec Wałbrzych – Chemeko-System Gwardia Wrocław Academy 3:1 (29:27, 19:25, 25:19, 25:22)
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa – UKS SMS Joker Piła 3:1 (25:21, 25:15, 23:25, 25:15)

niedziela, 27.03.2022
10:00 UKS SMS Joker Piła – KPS Chełmiec Wałbrzych
            Chemeko-System Gwardia Wrocław Academy – Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa – 40 minut po zakończeniu poprzedniego spotkania

Grupa IV Jastrzębie
piątek
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - MMKS ZAKSA Kędzierzyn - Koźle 3:0 (25:11, 25:17, 25:12)
 IM Faurecia Volley Jelcz Laskowice - KS Metro Warszawa  0:3 (16:25, 14:25, 19:25)

sobota
MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - KS Metro Warszawa 0:3 (19:25, 15:25, 12:25)
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - IM Faurecia Volley Jelcz Laskowice 3:0 (25:19, 25:14, 25:15)

niedziela
11.00  IM Faurecia Volley Jelcz Laskowice - MMKS ZAKSA Kędzierzyn - Koźle
            KS Metro Warszawa -  Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel – 45 minut po zakończeniu meczu pierwszego

  • 4
  • 0
  • 8
  • 2
  • 1