SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Jarosław Bińczyk Fot.ECO Team Stoelzle Częstochowa i UKS SMS Wybicki Kielce, 13 marca 2022

Ćwierćfinały MP juniorów młodszych - wyniki

Zakończyły się ćwierćfinałowe turnieje mistrzostw Polski juniorów młodszych. 16 drużyn awansowało do półfinałów. Oto wyniki.

Grupa I (gospodarz Chemeko-System Gwardia Wrocław Academy)

Wyniki: Chemeko-System Gwardia Wrocław Academy – Akademia Wójtowicza Lublin 3:0 (25:11, 25:16, 25:15), Trefl Gdańsk – AZS PWSZ Nysa 3:0 (25:13, 25:18, 25:17), Akademia Wójtowicza – BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:3 (25:19, 25:19, 25:21, 25:21, 15:13), AZS PWSZ Nysa – UKS 9 Leszno 3:0 (25:16, 25:13, 25:19), Chemeko-System Gwardia Wrocław Academy - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:0 (25:20, 25:17, 25:16), Trefl Gdańsk – UKS 9 Leszno 3:0 (25:10, 25:12, 25:11).

Mecz o 5. miejsce: Akademia Wójtowicza Lublin - UKS 9 Leszno 3:0 (25:16, 25:14, 25:13)

Finały: Chemeko-System Gwardia Wrocław Academy - AZS PWSZ Nysa 3:0 (25:14, 25:9, 25:20), BBTS Bielsko-Biała - Trefl Gdańsk 0:3 (15:25, 1:25, 13:25), BBTS Bielsko-Biała - AZS PWSZ Nysa 3:0 (25:11, 25:18, 25:15), Chemeko-System Gwardia Wrocław Academy - Trefl Gdańsk 3:2 (25:19, 21:25, 11:25, 25:17, 15:11)

Do finałów awansowały Chemeko-System Gwardia Wrocław i Trefl Gdańsk

Grupa II (gospodarz UKS 13 VII LO Zielona Góra)

Wyniki: UKS 13 VII LO Zielona Góra – UKS Budowlanka Toruń 3:0 (25:15 ,25:20, 25:11), MMKS ZAKSA Kędzierzyn–Koźle – TSV Sanok 3:0 (25:16, 25:14, 25:17), UKS Budowlanka Toruń – UKS MKS MDK Warszawa 0:3 (22:25, 19:25, 12:25), TSV Sanok – EKS Skra Bełchatów 3:1, UKS 13 VII LO Zielona Góra – UKS MKS MDK Warszawa 3:2, MMKS ZAKSA Kędzierzyn–Koźle – EKS Skra Bełchatów 3:0 

Mecz o 5. miejsce: UKS Budowlanka Toruń - EKS Skra Bełchatów 2:3 

Finały: UKS 13 VII LO Zielona Góra - TSV Sanok 3:0 (30:28, 25:23, 31:29), MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS MDK Warszawa 0:3 (19:25, 16:25, 22:25), MKS MDK Warszawa - TSV Sanok 3:0 (25:20, 25:18, 25:15), UKS 13 VII LO Zielona Góra - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (12:25, 13:25, 18:25).

Do półfinałów awansowały MKS MDK Warszawa i MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Grupa III (gospodarz SMS Sparta AGH Kraków)

Wyniki: SMS Sparta AGH Kraków - SUKSS Suwałki 3:0 (25:14, 25:13, 25:19), AT Jastrzębski Węgiel - UKS Set Gorzów 3:0 (25:14, 25:13, 25:16), SUKSS Suwałki - UKS Maratończyk Ełk 3:0 (25:17, 25:16,  25:12), UKS Set Gorzów - AS Kronospan Strzelce Opolskie 3:0 (25:10, 25:16, 25:19), SMS Sparta AGH Kraków - UKS Maratończyk Ełk 3:0 (25:13, 25:12, 25:14), AT Jastrzębski Węgiel - AS Kronospan Strzelce Opolskie 3:0 (25:12, 25:6, 25:12)

Mecz o 5. miejsce: UKS Maratończyk Ełk - AS Kronospan Strzelce Opolskie 3:0 (25:22; 25:23; 25:23)

Finały: Sparta AGH Kraków - UKS Set Gorzów 3:0 (25:20, 25:19, 25:13), AT Jastrzębski Węgiel - SUKSS Suwałki 3:0 (25:12, 25:13, 25:14), SUKSS Suwałki - UKS Set Gorzów 1:3 (25:23, 21:25, 29:31, 22:25), Sparta AGH Kraków - AT Jastrzębski Węgiel 1:3 (24:26, 25:22, 21:25, 19:25).

Do półfinałów awansowały AT Jastrzębski Węgiel i SMS Sparta AGH Kraków

Grupa IV (AZS UWM Olsztyn)

Wyniki: AZS UWM Olsztyn - MKS Bzura Ozorków 3:0 (25:19, 25:19, 25:15), AKS V LO Rzeszów - UKS SMS Joker Piła 3:0 (25:18, 30:28, 25:16), MKS Bzura Ozorków - UKS Błyskawica STALPRO Szczecin 3:2 (21:25, 25:21, 23:25, 25:18, 15:9), UKS SMS Joker Piła - Vitasun MKS Będzin 3:0 (25:20, 25:13, 27:25), AZS UWM Olsztyn - UKS Błyskawica STALPRO Szczecin 3:0 (25:17, 25:21, 25:11), AKS V LO Rzeszów - Vitasun MKS Będzin 3:1 (22:25, 25:20, 25:16, 25:14)

Mecz o 5. miejsce: UKS Błyskawica STALPRO Szczecin - Vitasun MKS Będzin 1:3

Finały: AZS UWM Olsztyn - UKS SMS Joker Piła 0:3 (16:25, 19:25, 20:25), AKS V LO Rzeszów - Bzura Ozorków 3:1 (25:11, 25:13, 23:25, 25:12), Bzura Ozorków - UKS SMS Joker Piła 0:3 (20:25, 8:25, 23:25), AZS UWM Olsztyn - AKS V LO Rzeszów 1:3 (25:22, 21:25, 23:25, 18:25).

Do półfinałów awansowały AKS V LO Rzeszów i UKS SMS Joker Piła

Grupa V (UKS SMS Police)

Wyniki: UKS SMS Police - ECO Team Stoelzle Częstochowa 0:3 (15:25, 15:25, 15:25), Lechia Tomaszów Mazowiecki TCS - UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański 3:0 (25:11, 25:12, 25:11), ECO Team Stoelzle Częstochowa - Karpaty MOSiR Krosno 3:0 (25:16, 25:19, 25:9), UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański - SKS Olender Wielka Nieszawka 3:0 (25:14, 25:16, 25:20), UMS SMS Police - Karpaty MOSiR Krosno 3:0 (25:23, 25:22, 28:26), Lechia Tomaszów Mazowiecki TCS - SKS Olender Wielka Nieszawka 3:0 (25:4, 25:15, 25:15).

Mecz o 5. miejsce: Mecz SKS Olender Wielka Nieszawka - Karpaty MOSiR Krosno 0:3 (10:25, 11:25, 19:25)

Finały: Eco-Team Stoelzle AZS Częstochowa - Olimpijczyk Pruszcz Gdański 3:0 (25:14, 25:19, 25:15), UKS SMS Police - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki TCS 1:3 (25:21, 15:25, 17:25, 19:25), UKS SMS Police - Olimpijczyk Pruszcz Gdański 3:0 (25:23, 25:19, 25:20), Eco-Team Stoelzle AZS Częstochowa - Lechia Tomaszów Mazowiecki TCS 3:1 (25:27, 25:17, 25:20, 25:14).

Do półfinałów awansowały Eco-Team Stoelzle AZS Częstochowa i Lechia Tomaszów Mazowiecki TCS

Grupa VI (TPS Lublin)

Wyniki: TPS Lublin - KPS Chełmiec Wałbrzych 0:3 (14:25, 15:25, 18:25), Enea Energetyk Poznań - UKS OPP Powiat Kołobrzeski 3:0 (25:12, 25:16, 25:12), KPS Chełmiec Wałbrzych - Gdyńska Akademia Siatkówki 3:0 (25:16, 25:12, 25:17), UKS OPP Powiat Kołobrzeski - RCS Czarni Radom 0:3 (21:25, 19:25, 17:25), TPS Lublin - Gdyńska Akademia Siatkówki 3:0 (25:20, 25:19, 25:13), Enea Energetyk Poznań - RCS Czarni Radom 3:0 (25:18, 26:24, 25:19).

Mecz o 5. miejsce: UKS Gdyńska Akademia Siatkówki - UKS OPP Powiat Kołobrzeski 2:3 (25:22, 11:25, 25:18, 20:25, 17:19)

Finały: KPS Chełmiec Wałbrzych - RCS Czarni Radom 3:2 (22:25, 25:20, 25:22, 15:25, 15:8), TPS Lublin - ENEA Energetyk Poznań 0:3 (16:25, 9:25, 14:25), TPS Lublin - RCS Czarni Radom 2:3 (14:25, 25:18, 25:22, 15:25, 13:15), KPS Chełmiec Wałbrzych - ENEA Energetyk Poznań 0:3 (20:25, 11:25, 20:25).

Do półfinałów awansowały ENEA Energetyk Poznań i KPS Chełmiec Wałbrzych

Grupa VII (gospodarz BAS Białystok)

Wyniki: BAS Białystok - UMKS Kęczanin Kęty 1:3 (25:23, 15:25, 23:25, 21:25), UMKS MOS Wola Warszawa - UKS Serbinów Biała Podlaska 3:0 (25:14, 25:10, 25:9), UMKS Kęczanin Kęty - IUKS Jedynka Poznań 1:3 (18:25, 25:20, 23:25, 23:25), UKS Serbinów Biała Podlaska - IM Faurecja Volley Jelcz-Laskowice 0:3 (17:25, 17:25, 21:25), BAS Białystok - IUKS Jedynka Poznań 0:3 (20:25, 21:25, 18:25), UMKS MOS Wola Warszawa - IM Faurecja Volley Jelcz-Laskowice 3:0 (25:18, 25:17, 25:18).

Mecz o 5. miejsce: BAS Białystok- UKS Serbinów Biała Podlaska 3:0 (25:19, 25:20, 25:7)

Finały: IUKS Jedynka Poznań - IM Faurecja Volley Jelcz-Laskowice 2:3 (20:25, 20:25, 27:25, 25:17, 14:16), MOS Wola Warszawa - Kęczanin Kęty 3:0 (25:14, 25:14, 25:17), UMKS Kęczanin Kety - IM Faurecja Volley Jelcz-Laskowice 0:3 (15:25, 15:25, 20:25), UMKS MOS Wola Warszawa - IUKS Jedynka Poznań 3:0 (25:20, 25:15, 25:19).

Do półfinałów awansowały MOS Wola Warszawa i IM Faurecja Volley Jelcz-Laskowice

Grupa VIII (gospodarz Aluron CMC Wybicki Kielce)

Wyniki: KS Metro Warszawa - Aluron CMC Wybicki Kielce 3:2 (25:23, 25:27, 23:25, 25:23, 15:10), BKS Chemik Bydgoszcz Siatkówka Młodzieżowa - SMS Ostróda 3:2 (26:28, 22:25, 25:22, 25:14, 15:10), KS Metro Warszawa - SKPS Dunajec Nowy Sącz 3:1 (25:19, 25:17, 23:25, 25:21), SMS Ostróda - KS Wifama Łódź 0:3 (21:25, 21:25, 22:25), Aluron CMC Wybicki Kielce - SKPS Dunajec Nowy Sącz 3:1 (25:17, 25:21, 18:25, 25:14), BKS Chemik Bydgoszcz Siatkówka Młodzieżowa - KS Wifama Łódź 1:3 (19:25, 23:25, 25:13, 20:25).

Mecz o 5. miejsce: Dunajec Nowy Sącz - SMS Ostróda 3:0 (25:19,26:24,25:21)

Finały: KS Metro Warszawa - BKS Chemik Bydgoszcz Siatkówka Młodzieżowa 3:1 (24:26,25:20,25:18,25:21), KS Wifama Łódź - Aluron CMC Wybicki Kielce 0:3 (22:25, 25:27,13:25), Aluron CMC Wybicki Kielce - BKS Chemik Bydgoszcz Siatkówka Młodzieżowa 0:3 (15:25,13:25,23:25), KS Wifama Łódź - KS Metro Warszawa 1:3 (16:25, 25:19, 19:25, 23:25).

Do półfinałów awansowały KS Metro Warszawa i BKS Chemik Bydgoszcz Siatkówka Młodzieżowa

  • 12
  • 0
  • 10
  • 0
  • 0

Podobne newsy


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/modules/mod_related_items_joomir/helper.php on line 52