SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

EA, ksnorwidczestochowa.pl, fot. Marek Osuchowski, 15 kwietnia 2020

W Exact Systems Norwid Częstochowa myślą już o następnym sezonie

Rozgrywki sportowe zostały zawieszone, ale życie toczy się dalej bez względu na panującą pandemię koronawirusa. Znany z bardzo dobrej pracy z młodzieżą częstochowski Exact Systems Norwid Częstochowa myśli już o następnym sezonie.

- Gorąco zachęcam do kontynuowania swojej przygody z siatkówką w naszym klubie i do aplikowania do klas sportowych o profilu siatkarskim w IX LO im. C.K. Norwida przekonuje Radosław Panas, dyrektor sportowy Exact Systems Norwid Częstochowa.

- Nasz klub od lat znany jest ze znakomitej pracy z młodzieżą we wszystkich kategoriach wiekowych oraz wielu sukcesów w rozgrywkach młodzików, kadetów i juniorów – kontynuuje 52-krotny reprezentant Polski, który swoją przygodę z reprezentacją przeżywał w latach 1989-1995. Posiadamy bardzo doświadczoną kadrę trenerską i rewelacyjną bazę treningową. A pierwszoligowy zespół grający w Krispol 1. lidze pozwoli na granie również na poziomie seniorskim. Polecam i zapraszam.

Przypomnijmy, iż zarówno zespół juniorski jak i kadeci świetnie spisywali się w sezonie 2019/20 w rozgrywkach swoich kategorii wiekowych! Kadra juniora zdołała awansować do ścisłego finału Mistrzostw Polski, a kadeci wciąż pozostają w grze o finał (przez sytuację związaną z epidemią nie udało rozegrać się turnieju półfinałowego MP).

19023c

  • 28
  • 2
  • 83
  • 1
  • 2