SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Eugeniusz Andrejuk, 27 lutego 2020

MP juniorów młodszych - program, wyniki

Od czwartku do niedzieli w Wałbrzychu, Krakowie, Zielonej Górze, Olsztynie, Policach, Rzeszowie, Suwałkach i Białej Podlaskiej rozegrane zostaną turnieje ćwierćfinałowe mistrzostw Polski juniorów młodszych. Po dwie najlepsze drużyny awansują do półfinału.

W czwartek i piątek odbędzie się rywalizacja w podgrupach, a w sobotę i niedzielę rozegrane zostaną decydujące o awansie spotkania.

Program i wyniki turniejów:
Grupa I Wałbrzych
podgrupa A
czwartek TS Chełmiec Aqua-Zdrój Wałbrzych - KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki  0:3 (17:25, 22:25, 16:25)     
piątek KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - UKS Budowlanka Toruń  3:0 (25:12, 25:22, 25:15)     
piątek UKS Budowlanka Toruń - Chełmiec Wałbrzych        

podgrupa B
czwartek UKS Szamotulanin Szamotuły - SKFiS KaEmKa Starogard Gdański  3:0 (25:15, 25:16, 25:22)     
piątek SKFiS KaEmKa Starogard Gdański - IKS Atak Elbląg 3:2 (18:25, 23:25, 25:21, 25:23, 17:15)       
piątek IKS Atak Elbląg - UKS Szamotulanin Szamotuły    

Grupa II Kraków
podgrupa A
czwartek SMS Sparta AGH Kraków - STS Volleyball Sanok  3:0     
piątek STS Volleyball Sanok - IM Faurecia Volley Jelcz Laskowice 3:0       
piątek IM Faurecia Volley Jelcz Laskowice - SMS Sparta AGH Kraków 0:3       

podgrupa B
czwartek MMKS Kędzierzyn–Koźle - TS Koset Grudziądz 3:1       
piątek TS Koset Grudziądz - UKS SMS Joker Piła  0:3     
piątek UKS SMS Joker Piła - MMKS Kędzierzyn–Koźle 3:1

Grupa III Zielona Góra
podgrupa A
czwartek UKS 13 LO 7 Zielona Góra - AZS PWSZ Nysa  3:0 (25:9, 25:17, 25:19)     
piątek AZS PWSZ Nysa - Karpaty MOSiR Krosno  3:0 (25:21, 25:19, 25:15     
piątek Karpaty MOSiR Krosno - UKS 13 LO 7 Zielona Góra 0:3 (15:25, 18:25, 21:25)       

podgrupa B
czwartek KS Metro Warszawa - Eco-Team AZS 2020 Częstochowa 3:2 (25:21, 25:13, 22:25, 23:25, 15:9)       
piątek Ece-Team AZS 2020 Częstochowa - LTS Feniks Leżajsk 3:1 (27:25, 22:25, 25:9, 25:17)      
piątek LTS Feniks Leżajsk - KS Metro Warszawa 0:3 (18:25, 15:25, 18:25)

Grupa IV Olsztyn
podgrupa A
czwartek AZS UWM Olsztyn - KS Gwardia Wrocław 0:3 (13:25, 17:25, 19:25)       
piątek KS Gwardia Wrocław - RCS Czarni Radom 3:0 (25:16, 25:16, 25:17)      
piątek AZS UWM Olsztyn - RCS Czarni Radom 3:1 (29:31, 25:15, 25:10, 25:21)      

podgrupa B     
czwartek Jastrzębski Węgiel - MKST Astra Nowa Sól 3:0 (25:15, 25:13, 25:20) 
piątek MKST Astra Nowa Sól - UKS Bronek Koszalin 3:1 (19:25, 25:23, 25:19, 25:21)   
piątek UKS Bronek Koszalin - Jastrzębski Węgiel 0:3 (15:25, 14:25, 16:25)

Grupa V Police
podgrupa A
czwartek UKS SMS Police - SMS Ostróda  1:3 (25:20, 19:25, 24:25, 19:25)      
piątek SMS Ostróda - MLKS Volley-Tęcza Gubin/Krosno Odrzańskie 3:0 (25:12, 26:24, 25:12)      
piątek Volley-Tęcza Gubin/Krosno Odrzańskie - SMS Police        

podgrupa B
czwartek KS Wifama Łódź - SKPS Dunajec Nowy Sącz  3:0 (25:13, 25:23, 25:18) 
piątek SKPS Dunajec Nowy Sącz - Hemarpol Norwid Częstochowa 3:2 (26:24, 23:25, 25:22, 23:25, 15:11)       
piątek Hemarpol Norwid Częstochowa - KS Wifama Łódź  3:0 (26:24, 26:24, 25:22) 

Grupa VI Rzeszów
podgrupa A
czwartek AKS V LO Rzeszów - UMKS MOS Wola Warszawa 3:0 (25:22, 25:19, 25:21)       
piątek UMKS MOS Wola Warszawa - LKS Bobowa 3:0 (25:15, 25:24, 25:22)       
piątek LKS Bobowa - AKS V LO Rzeszów  0:3 (12:25, 24:26, 15:25)     

podgrupa B
czwartek ULKS Chobrzany - DMKS Delfin Darłowo  3:1    
piątek DMKS Delfin Darłowo - UKS Strzelce Opolskie 3:0 (25:19, 25:19, 25:18)       
piątek UKS Strzelce Opolskie - ULKS Chobrzany

Grupa VII Suwałki
podgrupa A
czwartek SUKSS Suwałki - MKS Avia Świdnik 3:0 (25:23, 25:18, 25:18)       
piątek MKS Avia Świdnik - UKS Plas Warszawa 0:3 (21:25, 11:25, 21:25)       
piątek SUKSS Suwałki - UKS Plas Warszawa 1:3 ( 22:25; 25:18; 17:25; 21:25)    

podgrupa B
czwartek BKS Chemik Bydgoszcz - KS Energetyk Poznań 0:3 (20:25, 18:25, 20:25)       
piątek KS Energetyk Poznań - SPS Lębork  3:0 (25:11, 25:22, 25:21)      
piątek SPS Lębork - BKS Chemik Bydgoszcz 0:3 (16:25, 11:25, 21:25)

Grupa VIII Biała Podlaska
podgrupa A
czwartek UKS Serbinów Biała Podlaska - BAS Białystok 3:0 (25:22, 25:22, 25:22)       
piątek BAS Białystok - UKS Jedynka Jaworzno 0:3 (28:30, 22:25, 16:25)       
piątek UKS Jedynka Jaworzno - UKS Serbinów Biała Podlaska 1:3 (22:25, 25:14, 24:26, 14:25)      

podgrupa B
czwartek Trefl Gdańsk SA - MKS MDK Warszawa 3:2 (27:25, 26:28, 22:25, 25:16, 15:7)      
piątek UKS MKS MDK Warszawa - UKS Korona Bełchatów 3:0 (25:22, 27:25, 25:23)       
piątek UKS Korona Bełchatów - Trefl Gdańsk SA 0:3 (8:25, 10:25, 19:25)       

  • 11
  • 0
  • 49
  • 0
  • 1