SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Jarosław Bińczyk Fot. MKS SMS Kalisz, Enea Energetyk Poznań, 6 marca 2022

Półfinały MP juniorek - dzień III

Znamy już pierwszych finalistów mistrzostw Polski juniorek. Na razie nie ma wielkich niespodzianek, bo awans zagwarantowały już sobie WTS Solna Wieliczka, GKS Wieżyca 2011 Stężyca, MKS SMS Kalisz, LTS Legionovia Legionowo, które wygrały po dwa mecze. Zakończenie półfinałów w niedzielę.

Grupa I (gospodarz MKS San-Pajda Jarosław/V LO Rzeszów)

Piątek

San-Pajda Jarosław/V LO Rzeszów - Akademia Siatkówki AZS-AWF Wrocław 3:0 (25:23, 25:23, 25:22)

WTS Solna Wieliczka - MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (23:25, 21:25, 25:19, 25:21, 15:6)

Sobota

Akademia Siatkówki AZS AWF I Wrocław – MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (25:14, 20:25, 13:25, 14:25)

SAN-Pajda V LO Jarosław - WTS Solna Wieliczka 0:3 (21:25, 26:28, 18:25)

Niedziela

WTS Solna Wieliczka - Akademia Siatkówki AZS AWF I Wrocław 2:3 (25:7, 25:13, 18:25, 21:25, 11:15)

MKS Dąbrowa Górnicza - SAN-Pajda Jarosław/V LO Rzeszów 3:1 (25:13, 25:15, 22:25, 28:26)

Grupa II (gospodarz UKS Szamotulanin Szamotuły)

Piątek

Szamotulanin Szamotuły - ECO UNI Opole 3:0 (25:16, 25:15, 25:18)

UKS Atena Warszawa - GKS Stężyca 2011 Wieżyca 1:3 (24:26, 25:20, 23:25, 22:25)

Sobota

ECO UNI Opole - GKS Wieżyca 2011 Stężyca 0:3 (14:25, 19:25, 15:25)

Szamotulanin Szamotuły - UKS Atena Warszawa 2:3 (26:24, 13:25, 21:25, 25:19, 12:15)

Niedziela

UKS Atena Warszawa - ECO UNI Opole 3:0 (25:16, 25:29, 25:9)

Szamotulanin Szamotuły - GKS Wieżyca 2011 Stężyca 0:3 (21:25, 14:25, 19:25)

Grupa III (gospodarz MKS SMS Kalisz)

Piątek

MKS SMS Kalisz - #Volley Wrocław 3:0 (25:16, 25:15, 25:18)

UKS Chemik SMS Olsztyn - SMS Stal Mielec 3:1 (17:25, 25:22, 25:23, 25:21)

Sobota

#Volley Wrocław - SMS Stal Mielec 3:2 (25:15, 25:14, 22:25, 21:25, 15:12)

MKS SMS Kalisz - UKS Chemik SMS Olsztyn 3:0 (25:10, 25:17, 25:14)

Niedziela

UKS Chemik SMS Olsztyn - #Volley Wrocław 1:3 (25:18, 24:26, 15:25, 27:29)

MKS Stal Mielec - MKS SMS Kalisz 0:3 (16:25, 14:25, 21:25)

Grupa IV (gospodarz Enea Energetyk Poznań)

Piątek

Enea Energetyk Poznań - Pałac Bydgoszcz 0:3 (17:25, 11:25, 21:25)

ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - LTS Legionovia Legionowo 0:3 (20:25, 10:25, 15:25)

Sobota

Pałac Bydgoszcz - LTS Legionovia Legionowo 2:3 (16:25, 20:25, 25:21, 25:21, 14:16)

Enea Energetyk Poznań - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 3:0 (25:19, 25:22, 25:17)

Niedziela

ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - Pałac Bydgoszcz 0:3 (12:25, 20:25, 11:25)

LTE Legionovia Legionowo - Enea Energetyk Poznań 3:1 (25:17, 19:25, 25:15, 25:21)

  • 5
  • 0
  • 11
  • 0
  • 0