SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Jarosław Bińczyk Fot. GKS Wieżyca 2011 Stężyca i MKS Kalisz, 20 lutego 2022

Ćwierćfinały MP juniorek - dzień IV

Zakończyły się ćwierćfinałowe turnieje mistrzostw Polski juniorek. Po dwa najlepsze zespoły awansowały do półfinałów (wyróżnione pogrubionym drukiem). Oto wyniki i końcowa kolejność w grupach.

Grupa I (gospodarz GKS Wieżyca 2011 Stężyca)

TS Stal Śrubiarnia ŻAPN Żywiec - Joker Świecie 3:2 (22:25, 22:25, 25:21, 25:20, 19:17)

GKS Wieżyca 2011 Stężyca - WTS Solna Wieliczka 3:0 (25:18, 25:12, 25:17)

Kolejność: 1. GKS Wieżyca 2011, 2. WTS Solna, 3. TS Stal Śrubiarnia ŻAPN, 4. Joker , 5. UKS Piątka Turek, 6. Karpaty MOSiR Krosno

Grupa II (gospodarz #Volley Wrocław)

SMS XXI LO Jedynka Tarnów - UKS Pomorzanie Pogodno Bukowe Szczecin 3:0 (25:18, 25:18, 25:20)

#Volley Wrocław - LTS Legionovia Legionowo 1:3 (16:25, 25:19, 23:25, 14:25)

Kolejność: 1. LTS Legionovia, 2. #Volley, 3. SMS XXI LO Jedynka, 4. UKS Pomorzanie Pogodno Bukowe, 5. UMKS Tuszyn, 6. MUKS X LO Toruń

Grupa III (gospodarz MKS Avia Świdnik)

UKS SMS Wybicki Kielce - Akademia Siatkówki AZS AWF I Wrocław 0:3  (20:25, 12:25, 21:25)

MKS Avia Świdnik - ENEA Energetyk Poznań 0:3 (19:25, 13:25, 22:25)

Kolejność: 1. ENEA Energetyk, 2. Akademia Siatkówki AZS AWF I, 3. MKS Avia, 4. UKS SMS Wybicki, 5. JKS SMS Jastrzębie, 6. KPS Czaplinek

Grupa IV (gospodarz UKS 13 VII LO Zielona Góra)

UKS 13 VII LO Zielona Góra - SMS Sparta UJ Kraków 0:3 (12:25, 15:25, 21:25)

MKS San-Pajda Jarosław - UKS SMS Chemik Olsztyn 3:2 (25:17, 23:25, 25:19, 12:25, 15:8)

Kolejność: 1. MKS San-Pajda, 2. UKS SMS Chemik, 3. SMS Sparta UJ, 4. UKS 13 VII LO, 5. MKS IgnerHome Volley Świdnica, 6. SPS Volley Piła

Grupa V (gospodarz UKS SMS Police)

UKS SMS Police - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 0:3 (10:25, 21:25, 20:25)

LOS Nowy Dwór Mazowiecki - UKS Szamotulanin Szamotuły 1:3 (25:18, 23:25, 20:25,  11:25)

Kolejność: 1. UKS Szamotulanin, 2. ŁKS Siatkówka Żeńska, 3. LOS, 4. UKS SMS Police, 5. UKS Gdyńska Akademia Siatkówki, 6. ENERGA MKS Truso Elbląg

Grupa VI (gospodarz KSZO SMS Ostrowi)ec Świętokrzyski)

UKS AS Trefl Gdańsk - Pałac Bydgoszcz 0:3 (13:25, 19:25, 17:25)

KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski - MKS Kalisz 0:3 (10:25, 21:25, 18:25)

Kolejność: 1. MKS, 2. Pałac, 3. KSZO, 4. UKS AS Trefl, 5. MUKS Sparta Warszawa, 6. UKS Ares Nowa Sól

Grupa VII (ECO AZS UNI Opole)

Gedania Gdańsk - SMS Ostrów Łaskovia Łask 3:1 (25:18, 25:18, 22:25, 25:21)

ECO AZS UNI Opole - SMS Stal Mielec 0:3 (25:20, 25:14, 25:21)

Kolejność: 1. SMS Stal, 2. ECO AZS UNI, 3. Gedania, 4. SMS Ostrów Łaskovia , 5. SMS Ostróda, 6. SL Salos Kalina Lublin

Grupa VIII (gospodarz SAS Sejny)

SAS Sejny - MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych 2:3 (14:25, 25:21, 16:25,27:25, 5:15)

UKS Atena Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (25:18, 16:25, 25:27, 20:25)

Kolejność: 1. MKS, 2. UKS Atena, 3. MKS Chełmiec Wodociągi, 4. SAS, 5. TPS Lublin, 6. WKS Wieluń

  • 7
  • 0
  • 15
  • 0
  • 0