SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Eugeniusz Andrejuk, 7 marca 2020

Półfinały MP juniorek - wyniki

Od piątku do niedzieli - w Poznaniu, Stężycy, Olsztynie i Krakowie - rozgrywane są półfinałowe turnieje mistrzostw Polski juniorek. Do finałowej rozgrywki, która odbędzie się od od 25 do 29 marca awansują po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.

Grupa I Poznań
piątek
Enea Energetyk Poznań - #VolleyWrocław 3:0 (26:24, 25:19, 27:25)
ABiS SP 64 Budowlani Łódź – Energa MKS SMS Kalisz 0:3 (18:25, 11:25, 19:25)

sobota
#VolleyWrocław – Energa MKS SMS Kalisz 1:3 (25:23, 13:25, 14:25, 16:25)
Enea Energetyk Poznań - ABiS SP 64 Budowlani Łódź 3:0 (25:19, 25:11, 25:19)

niedziela
ABiS SP 64 Budowlani Łódź - #Volley Wrocław 2:3 (23:25, 25:21, 25:10, 17:25, 10:15)
Energa MKS SMS Kalisz - Enea Energetyk Poznań 3:1 (23:25, 25:18, 25:17, 25:13)

Awans Energa MKS SMS Kalisz i Enea Energetyk Poznań

Grupa II Stężyca
piątek
GKS Wieżyca 2011 Stężyca - UKS ZSMS Poznań 3:1 (22:25, 25:13, 25:17, 25:19)
KS Pałac Bydgoszcz - Łaskovia Łask 3:2 (25:21, 17:25, 25:20, 25:27, 15:9)

sobota
UKS ZSMS Poznań - Łaskovia Łask 0:3 (16:25, 19:25, 14:25)
GKS Wieżyca 2011 Stężyca - KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:19, 25:19, 22:25, 25:16)

niedziela:
KS Pałac Bydgoszcz - UKS ZSMS Poznań 3:1 (27:29, 25:6, 25:21, 25:18)
Łaskovia Łask - GKS Wieżyca 2011 Stężyca 3:2 (23:25, 25:19, 17:25, 25:15, 15:10)

Awans Łaskovia Łask i GKS Wieżyca 2011 Stężyca

Grupa III Olsztyn
piątek
UKS Chemik SMS Olsztyn – ŁKS Siatkówka  Żeńska Szkoła Gortata Łódź 0:3 (23:25, 19:25, 17:25)
MUKS Sparta  Warszawa – UKS Setbol Oświęcim 2:3 (23:25, 27:29, 26:24, 25:21, 15:17)

sobota
ŁKS Siatkówka  Żeńska Szkoła Gortata Łódź - UKS Setbol Oświęcim 3:0 (25:10, 25:14, 25:14)
UKS Chemik SMS Olsztyn – MUKS Sparta Warszawa 3:1 (15:25, 26:24, 25:22, 25:12)

niedziela
MUKS Sparta Warszawa – ŁKS Siatkówka  Żeńska Szkoła Gortata Łódź 3:0 (25:22, 25:16, 25:18)
UKS Setbol Oświęcim – UKS Chemik SMS Olsztyn 0:3 (15:25, 19:25, 19:25)

Awans ŁKS Siatkówka  Żeńska Szkoła Gortata Łódź i UKS Chemik SMS Olsztyn

Grupa IV, Kraków
piątek
Elite Volley Kraków - UKS Atena Warszawa 3:1 (25:16, 25:23, 19:25, 25:22)
APS Rumia - LTS Legionovia Legionowo 1:3 (23:25, 26:24, 18:25, 16:25)

sobota
UKS Atena Warszawa – LTS Legionovia Legionowo 2:3 (25:17, 17:25, 25:22, 20:25, 12:15)
Elite Volley Kraków – APS Rumia 3:0 (25;18, 25:18, 25:23)

niedziela
APS Rumia – UKS Atena Warszawa 1:3 (15:25, 25:22, 20:25, 17:25)
Elite Volley Kraków - LTS Legionovia Legionowo 1:3 (14:25, 22:25, 25:18, 16:25)

Awans LTS Legionovia Legionowo i Elite Volley Kraków

Mecze z 1/2 MP będą transmitowane na tym kanale: https://www.facebook.com/KalachimTv-1476563032625862/

  • 19
  • 0
  • 51
  • 2
  • 2