SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Fot. Piotr Sumara, 24 lutego 2019

Ćwierćfinały MP juniorek - dzień 4

Od czwartku do niedzieli rozgrywane były ćwierćfinałowe turnieje o mistrzostwo Polski juniorek. Po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy zakwalifikowały do półfinałów.

Grupa I - Łódź

czwartek:

Budowlani Łódź - SPS Zbąszynek 3:0 (25:16, 25:11, 25:14)
SPS Volley Piła - NTSK Nysa 3:0 (25:7, 25:7, 25:4)

piątek:

SPS Zbąszynek vs TS Wisła Kraków 3:2 (16:25, 25:22, 20:25, 25:16, 15:13)

NTSK Nysa vs MKS V LO Developres Rzeszów 0:3 (21:25, 19:25, 11:25)

Budowlani Łódź vs TS Wisła Kraków 3:0 (25:12, 25:10, 25:22)

SPS Volley Piła vs MKS V LO Developres Rzeszów 3:0 (25:10, 25:15, 25:16)

W podgrupie A na pierwszym miejscu uplasował się zespoół Budowlanych Łódź (4 pkt), tuż za nim SPS Zbąszynek (3 pkt). Na ostatnim miejscu znalazła się TS Wisła Warszawa (2 pkt).

W podgrupie B na pierwszym miejscu znalazła się SPS Volley Piła (4 pkt), a na drugim MKS V LO Developres Rzeszów (3 pkt). Na ostatnim miejscu jest NTSK Nysa (2 pkt). 

sobota:

Mecze półfinałowe:

godz. 12.00- 1 m z gr.A z 2 m z gr.B Budowlani Łódź vs MKS V LO Developres Rzeszów 3:0 (25:11, 25:6, 25:10)

godz. 12.00- 2 m z gr.A z 1 m. z gr.B SPS Zbąszynek vs SPS Volley Piła 0:3 (13:25, 11:25, 9:25)

Mecz o miejsca 5-6
TS Wisła Kraków vs NTSK Nysa 3:2 (25:9, 21:25, 25:20, 25:27, 15:9)

niedziela:

Mecz o pierwsze miejsce:
Budowlani Łódź vs SPS Volley Piła 0:3 (19:25, 13:25, 17:25)
  
Mecz o trzecie miejsce:
‭MKS V LO Developres Rzeszów vs SPS Zbąszynek 3:0 (25:23, 25:22, 25:21) 
 
Końcowa klasyfikacja I grupy 1/4 MPJ:
1. miejsce SPS Volley Piła - awans 
2. miejsce Budowlani Łódź - awans
3. miejsce MKS V LO Developres Rzeszów
4. miejsce SPS Zbąszynek
5. miejsce TS Wisła Kraków
6. miejsce NTSK Nysa

Grupa II - Ostróda

czwartek:

SMS Ostróda - MKS SAN PAJDA Jarosław 0:3 (18:25, 10:25, 18:25) 

Tomaszów Mazowiecki - #VolleyWrocław 3:2 (24:26, 22:25, 25:23, 25:18, 15:8)

piątek:

MKS San-Pajda Jarosław - UKS ZSMS Poznań 3:1 (25:22, 23:25, 25:22, 25:18)

MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki - MUKS Sparta Warszawa 3:0 (25:15, 25:18, 25:19)

UKS ZSMS Poznań - SMS Ostróda 3:0 (25:11, 25:14, 25:15)

MUKS Sparta Warszawa - #VolleyWrocław 1:3 (25:18, 24:26, 11:25, 24:26)

Niedziela: 

MKS San-Pajda Jarosław - MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki 3:2 - oba zespoły awansowały do 1/2 MP juniorek

UKS ZSMS Poznań - #Volley Wrocław 3:1 

Grupa III - Oświęcim

czwartek:

Podgrupa A: UKS Setbol Oświęcim – ENEA Energetyk Poznań 0:3 (15:25,25:27, 23:25)

Podgrupa B: LTS Legionovia Legionowo – UKS Lubań 3:0 (25:11, 25:21, 25:22)

Niedziela:

LTS Legionovia Legionowo - ENEA Energetyk Poznań 3:1 - legionowianki awansowały do 1/2 MP

UKS Lubań - UKS Setbol Oświęcim 1:3 (25:19,21:25, 22:25,25:27)

Grupa IV - Lublin

KS Pałac Bydgoszcz - UMKS MOS Wola Warszawa 3:2 (25:23, 15:25, 23:25, 25:19, 15:13)

piątek:

KS AZS-AWF Wrocław - Warmiss Volley Olsztyn 3-2

KS Pałac Bydgoszcz - ŁKS Siatkówka Żeńska 3:0 (25:22, 25:12, 25:21)

Sobota:

KS AZS AWF Wrocław - KS Pałac Bydgoszcz 0:3 (23:25, 20:25, 13:25) - awans KS Pałacu Bydgoszcz do 1/2 MP

Niedziela:

TPS Salos Lublin - KS Pałac Bydgoszcz 0:3 (23:25, 15:25, 14:25)

Mimo przegranej TPS Salos Lublin awansował z II miejsca do 1/2 MP juniorek po zwycięstwach w "ćwiartkach": 3:0 z WARNISS VOLLEY Olsztyn, 3:0 z AZS AWF Wrocław oraz 3:1 z ŁKS Siatkówką Żeńską.

Grupa V - Białystok
czwartek
KS BAS Białystok - Gedania Gdańsk 0:3 (10:25, 17:25, 8:25)
MKS S.A. Dąbrowa Górnicza - TKS-T Budowlani Toruń 3:0 (25:11, 26:24, 25:19)

piątek
Gedania Gdańsk - UKS Chemik Olsztyn  3:1 (25:19, 16:25, 25:22, 26:24)
TKST Budowlani X LO Toruń - UKS SMS Warszawa   3:0  (25:21:25:22, 25:19)
UKS Chemik Olsztyn - KS BAS Białystok 3:0 ( 25:22, 25:15, 25:15)

MKS Dąbrowa Górnicza - UKS SMS Warszawa 3:0 ( 25:16, 25:22, 26:24)

sobota
Gedania Gdańsk - TKS-T Budowlani Toruń  1:3 (17:25, 16:25, 25:20, 13:35)
MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Chemik Olsztyn 3:0 (25:17, 25:22, 25:22)

o 5. miejsce
KS BAS Białystok - UKS SMS Warszawa 1:3 (22:25, 19:25, 26:28, 23:25)

niedziela
TKS-T Budowlani Toruń - UKS Chemik Olsztyn 1:3 (20:25, 25:23; 23:25, 21:25)
MKS Dąbrowa Górnicza - Gedania Gdańsk 0:3 (23:25, 18:25, 21:25 )
 
Końcowa kolejność:
1. MKS Dąbrowa Górnicza     
2. Gedania Gdańsk           
3. UKS Chemik Olsztyn       
4. TKST Budowlani X LO Toruń  
5. UKS SMS Warszawa
6. KS BAS Białystok

Grupa VI - Ostrowiec Świętokrzyski
czwartek
SMS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - BKS Stal Bielsko-Biała 1:3 (18:25 25:23 19:25 22:25)

piątek
BKS Stal Bielsko Biała - UKS Atena Warszawa 2:3 (25:19, 18:25, 25:23, 19:25, 12:15)
UKS Atena Warszawa - SMS KSZO Ostrowiec Św. 3:0 (26:24, 25:22, 25:22)

Elite Volley - MKS Polonia Świdnica 3:0 (25:12, 25:13, 25:8)

sobota
UKS Atena Warszawa - MKS Polonia Świdnica 3:0 (25:15, 25:17, 25:10) 
Elite Volley - BKS Stal Bielsko Biała 3:0 (25:15, 25:17, 25:21)

niedziela
BKS Stal Bielsko Biała - MKS Polonia Świdnica  3:2 (25:27, 21:25, 25:12, 25:15, 15:8)
UKS Atena Warszawa - Elite Volley 3:1 (10:25, 25:18, 25:19, 25:14)

Końcowa kolejność
1. UKS Atena Warszawa
2. Elite Volley Kraków
3. BKS  Stal Bielsko-Biała
4. MKS Polonia Świdnica
5. SMS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
 
Grupa VII - Kędzierzyn-Koźle

czwartek
MMKS Kędzierzyn-Koźle - SKS Szóstka TPS Biała Podlaska 0:3 (16:25, 16:25, 21:25)
UKS Orzeł Malbork - MUKS ABiS SP 64 Łódź 1:3 (26:28, 25:23, 22:25, 17:25)

piątek
SKS Szóstka TPS Biała Podlaska - TS Stal Śrubiarnia Żywiec   3:0 (28:26, 25:20, 20:18)     
TS Stal Śrubiarnia Żywiec - MMKS Kędzierzyn-Koźle 3:1 (25:18, 24:26, 25:21, 25:17)

MUKS ABiS SP 64 Łódź    - MKS MOS Wieliczka 3:0 (25:17, 25:8, 25:18)       
MKS MOS Wieliczka - UKS Orzeł Malbork 1:3 (17:25, 25:19, 23:25, 23:25)

sobota
SKS Szóstka TPS Biała Podlaska - UKS Orzeł Malbork 0:3 (17:25, 19:25, 19:25) 
MUKS ABiS SP 64 Łódź - TS Stal Śrubiarnia Żywiec 3:2 (23:25, 20:25, 25:18, 25:21, 16:14)

o 5. miejsce
MMKS Kędzierzyn-Koźle - MKS MOS Wieliczka 2:3 (21:25, 25:21, 23:25, 25:20, 8:15)

niedziela
TS Stal Śrubiarnia Żywiec - UKS Orzeł Malbork  0:3
SKS Szóstka TPS Biała Podlaska - MUKS ABiS SP 64 Łódź 0:3

Końcowa kolejność:
1. MUKS Abis SP64 Łódź
2. UKS Orzeł Malbork     
3. SKS Szóstka TPS Biała Podlaska    
4. TS Stal Śrubiarnia Żywiec    
5. MKS MOS Wieliczka    
6. MMKS Kędzierzyn-Koźle

Grupa VIII - Nowa Sól

W tej grupie w czwartek nie rozgrywano meczów. 

piątek
UKS Ares Nowa Sól - KPKS Halemba Ruda Śląska        
UKS SMS Szóstka Mielec - APS Rumia 3:0 (25:19, 25:21, 25:10)

sobota
UKS Ares Nowa Sól - APS Rumia 0:3 (20:25, 20:25, 17:25) 
UKS SMS Szóstka Mielec - KPKS Halemba Ruda Śląska 3:0 (25:20, 25:11, 25:15)

niedziela
KPKS Halemba Ruda Śląska - APS Rumia  2:3 (19:25, 17:25, 25:21, 25:20, 9:15)
Ares Nowa Sól - UKS SMS Szóstka Mielec 1:3 (17:25, 25:23, 24:26, 18:25)

Końcowa kolejność:
1.UKS SMS Szóstka Mielec
2.APS Rumia
3.UKS Ares Nowa Sól    
4.KPKS Halemba Ruda Śląska


Od czwartku do niedzieli rozgrywane były także ćwierćfinałowe turnieje MP  juniorów:

Dzień 1 (czwartek):
GRUPA IV - Kielce
MOS Wola Warszawa – UKS Centrum Augustów 3:0 (25:13, 25:19, 25:7)
GRUPA VI - Nakło
UKS SMS JOKER PIŁA - NTS Trójka Nakło 2:3 (25:20, 30:28, 23:25, 23:25, 17:19)
SMS Ostróda  - AZS 2020 Częstochowa 0:3 (16:25, 18:25, 17:25)
GRUPA VII - Suwałki
SUKSS Suwałki – UMKS Kęczanin Kęty 3:0 (25:21, 25:23, 25:17)

Dzień 2 (piątek):
GRUPA IV - Kielce
UKS SMS Wybicki Kielce – UKS Serbinów Biała Podlaska 3:0 (25:18, 25:16, 25:13)
RCS Czarni Radom - UKS Centrum Augustów 3:0 (25:13, 25:20, 25:12)
UMKS MOS WOLA Warszawa - RCS Czarni Radom 3:0 (25:18, 25:20, 25:12) 
GRUPA VI - Nakło
KS SMS Joker Piła - KS Wifama Łódź  0:3 (19:25, 22:25, 20:25)
NTS Trójka Nakło - KS Wifama Łódź 1:3 (20:25, 25:20, 20:25, 19:25)
KPS Siedlce - SMS Ostróda 3:0 (25:21, 25:14, 25:9)
AZS 2020 Częstochowa - KPS Siedlce 3:0 (25:16, 25:18, 25:23)
GRUPA VII - Suwałki
UMKS Kęczanin Kęty – KPS Progess Września 3:2 (19:25, 19:25, 25:15, 25:21, 15:13)
SUKSS Suwałki – KPS Progress Września 3:0 (25:20, 25:15, 25:23)
MKS Czarni Połaniec – Trefl Gdańsk 0:3 (11:25, 20:25, 12:25) 

Dzień 3 (sobota):
GRUPA VI - Nakło
mecz o 5. miejsce:
SMS Ostróda - SMS Joker Piła 0:3 (16:25, 13:25, 15:25)
mecze półfinałowe:
KPS Siedlce - KS Wifama Łódź 1:3 (21:25, 22:25, 25:12, 20:25)
NTS Trójka Nakło - AZS 2020 Częstochowa 0:3 (24:26, 14:25, 17:25)
W praktyce wszystko już jasne. Awans mają Częstochowa i Łódź i jutro powalczą o 1. miejsce. W meczu o 3. miejsce w turnieju spotkają się Nakło i Siedlce. 
GRUPA VII - Suwałki
SUKSS Suwałki –MKS Czarni Połaniec 3:0 (25:13, 25:15, 25:19)
UMKS Kęczanin Kęty – Trefl Gdańsk 0:3 (7:25, 19:25, 19:25)

Dzień 4 (niedziela)

GRUPA VII - Suwałki
UMKS Kęczanin Kęty – MKS Czarni Połaniec 3:0 (25:21, 25:21, 25:10)
SUKSS Suwałki – Trefl Gdańsk 0:3 (17:25, 25:27, 21:25)

  1. Trefl Gdańsk
  2. SUKSS Suwałki
  3. UMKS Kęczanin Kęty
  4. MKS Czarni Połaniec
  5. KPS Progress Września

 

  • 13
  • 2
  • 74
  • 1
  • 0