SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Katarzyna Porębska, fot. Adrian Sawko, 3 kwietnia 2018

Mistrzostwa Polski juniorek - program

Od 4 do 8 kwietnia 2018 roku w Dębicy rozegrany zostanie turniej finałowy mistrzostw Polski juniorek. O medale powalczy osiem najlepszych drużyn w kraju. Tytułu wywalczonego przed rokiem bronić będzie LTS Legionovia Legionowo.

Miasto Dębica oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębicy zostały wybrane przez Polski Związek Piłki Siatkowej oraz Podkarpacki Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej na gospodarza Finału Mistrzostw Polski Juniorek.

Przez pięć dni rozegranych zostanie 18 spotkań, które wyłonią klubowego Mistrza Polski Juniorek. Wśród drużyn, które dębiczanie będą mieli okazję zobaczyć na parkiecie znalazły się:  LTS Legionovia Legionowo, Impel Wrocław, UKS Szóstka Mielec, Budowlani Łódź, SMS Police, MKS SAN-Pajda Jarosław, KS Energetyk Poznań oraz UKS Chemik Olsztyn.

15383c

Program Mistrzostw Polski Juniorek 2018:

4 kwietnia (środa)

10.00 SMS Police - Chemik Olsztyn
12.00 SAN-Pajda Jarosław - Energetyk Poznań
15.00 Ceremonia Otwarcia Mistrzostw Polski
16.00 LTS Legionovia - Budowlani Łódź
18.00 Impel Wrocław - Szóstka Mielec

5 kwietnia (czwartek)

10.00 Chemik Olsztyn - Energetyk Poznań
12.00 SMS Police – SAN-Pajda Jarosław
16.00 Budowlani Łódź - Szóstka Mielec
18.00 LTS Legionovia - Impel Wrocław

6 kwietnia (piątek)

10.00 SAN-pajda Jarosław - Chemik olsztyn
12.00 Energetyk Poznań – SMS Police
16.00 Impel Wrocław - Budowlani Łódź
18.00 Szóstka Mielec - LTS Legionovia

7 kwietnia (sobota)

10.00 Mecz o VII miejsce Mistrzostw Polski
12.00 Mecz o V miejsce Mistrzostw Polski
16.00 I Półfinał Mistrzostw Polski
18.00 II Półfinał Mistrzostw Polski

8 kwietnia (niedziela)
10.00 Mecz o III miejsce Mistrzostw Polski
12.00 Finał Mistrzostw Polski
ok. 14 00 Ceremonia zakończenie Mistrzostw Polski Juniorek

Transmisja turnieju na stronach:

www.debica.tv

www. imprezylive.pl

W  sieci kablowej VECTRA na kanale 250

w sieci kablowej mt - net na kanale debica.tv

Przypominamy, że Red Bull i Polski Związek Piłki Siatkowej zdecydowały się stworzyć specjalny program wspierający najbardziej utalentowanych siatkarskich juniorów w kraju. Współpraca rozpoczyna się wraz z finałami Mistrzostw Polski Juniorów 2018 i obejmuje kategorię kobiet i mężczyzn.

Podczas zawodów wyłonione zostaną grupy wybijających się graczy na każdej z pozycji na boisku. Przez kolejne miesiące zawodnicy ci, dzięki wsparciu Red Bulla, zostaną otoczeni dodatkową opieką, w tym głównie testami i badaniami medycznymi (wydolność, mobilność, psychomotoryka). Na ich podstawie otrzymają szczegółową analizę własnych parametrów fizjologicznych i mentalnych, w oparciu o którą zawodnik czy zawodniczka, wspólnie ze sztabem szkoleniowym PZPS, może określić wytyczne do osobistych obszarów rozwoju.

Wdrożenie tych planów, zarówno na letnich zgrupowaniach kadry, jak i w późniejszym okresie przez zawodnika, ma szansę pomóc w intensywniejszym „rozwijaniu skrzydeł” młodych polskich siatkarzy i siatkarek, którzy będą stanowić trzon juniorskich reprezentacji kraju.

Pilotażowy program rozpoczyna się w kwietniu 2018 roku od finałowych turniejów: Mistrzostw Polski Juniorek w Dębicy i Mistrzostw Polski Juniorów w Kętrzynie.

  • 4
  • 0
  • 45
  • 0
  • 0