SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Filip Grądek, fot. UKS SMS Szóstka Mielec, 10 marca 2018

Półfinały MP Juniorek - dzień 2

Zakończył się drugi dzień półfinałów mistrzostw Polski Juniorek. Cztery półfinałowe grupy rozgrywają swoje mecze w Mielcu, Wrocławiu, Legionowie oraz Poznaniu.

Wyniki i terminarz:

GRUPA 1

09.03.2018
UKS SMS Szóstka Mielec - UKS Chemik Olsztyn 3:0 (25:18, 25:21, 25:21)
SPS Sparta Braniewo - MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (16:25, 25:23, 25:22, 18:25, 10:15)

10.03.2018
UKS Chemik Olsztyn - MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:22, 25:16, 19:25, 25:23)
UKS SMS Szóstka Mielec - SPS Sparta Braniewo 3:0 (25:9, 25:15, 25:14)

11.03.2018
SPS Sparta Braniewo - UKS Chemik Olsztyn
MKS Dąbrowa Górnicza - UKS SMS Szóstka Mielec

GRUPA 2

09.03.2018
Impel Wrocław - Trefl Proxima Kraków 3:0 (29:27, 25:23, 25:19)
Pałac Bydgoszcz - SMS Police 1:3 (17:25, 23:25, 25:19, 15:25)

10.03.2018
Trefl Proxima Kraków - SMS Police 0:3 (17:25, 16:25, 18:25)
Impel Wrocław - Pałac Bydgoszcz 3:2 (25:16, 20:25, 25:27, 25:19, 15:11)

11.03.2018
Pałac Bydgoszcz - Trefl Proxima Kraków
SMS Police - Impel Wrocław

GRUPA 3

09.03.2018
LTS Legionovia Legionowo – ESPS Sparta Warszawa 3:2 (25:21, 22:25, 26:28, 25:10, 15:11)
PSPS Chemik Police - San-Pajda Jarosław 0:3 (8:25, 15:25, 18:25)

10.03.2018
Sparta Warszawa - San-Pajda Jarosław 2:3 (19:25, 19:25, 25:21, 25:9, 13:15)
Legionovia Legionowo - PSPS Chemik Police 3:0 (25:16, 25:13, 25:19)

11.03.2018
PSPS Chemik Police - Sparta Warszawa                  
San-Pajda Jarosław - Legionovia Legionowo

GRUPA 4

09.03.2018
Energetyk Poznań - BKS Bielsko-Biała 3:2 (25:18, 21:25, 25:19, 20:25, 15:7)
Budowlani Łódź - MOS Wola Warszawa 3:1 (25:21, 25:16, 24:26, 25:23)

10.03.2018
BKS Bielsko-Biała - MOS Wola Warszawa 2:3 (19:25, 22:25, 26:24, 25:20, 14:16)
Energetyk Poznań - Budowlani Łódź 3:2 (25:16, 19:25, 25:15, 23:25, 15:6)

11.03.2018
Budowlani Łódź - BKS Bielsko-Biała             
MOS Wola Warszawa - Energetyk Poznań              

  • 3
  • 1
  • 49
  • 1
  • 0