SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

EA, 13 maja 2013

Od 17 do 19 maja w Nowym Tomyślu i Zbąszyniu rozegrane zostaną mistrzostwa Polski młodzików. Gospodarze - MUKS Kangur Nowy Tomyśl - zamierza wysoko zawiesić rywalom poprzeczkę.

W Nowym Tomyślu do siatkówki nikogo nie trzeba przekonywać. Jest nazywana "królową sportu" co chyba najlepiej oddaje pozycję naszej dyscypliny w tym mieście. Od 17 do 19 maja rozegrane zostaną mistrzostwa Polski młodzików. Wystartuje osiem drużyn, podzielonych na dwie grupy. Jednym z uczestników będzie MUKS Kangur Nowy Tomyśl. Zespół jest gotowy na przyjęcie finalistów czempionatu.

Zarówno zawodnicy jak i działacze nowotomyskiego klubu nie mogą doczekać się pierwszego spotkania w turnieju. Apetyt rośnie w miarę jedzenia i choć przyjdzie im zmierzyć się ze znanymi klubami młodzieżowej polskiej siatkówki liczą, że MUKS Kangur spisze się na miarę oczekiwań.

- Po ciężkiej pracy w ciągu ostatnich dwóch tygodni nowotomyskie Kangury są gotowe i wierzą, że bez względu na końcowy wynik pokażą tutejszym kibicom siatkówkę, która nie będzie ustępowała rywalom - mówi trener Jarosław Mleczak.

Skład MUKS Kangur Nowy Tomyśl: Sławomir Busch, Michał Szczechowicz, Wiktor Krawczyk, Błażej Czekała, Paweł Marcinkowski, Bartosz Woźny, Jakub Wencel, Aleksander Frasz, Tomasz Kaczmarek, Dawid Dunaj, Piotr Mentlewicz, Łukasz Liman, I TRENER Jarosław Mleczak, II TRENER Konrad Stachowiak, kierownik zespołu Jakub Skrzypczak

Już dziś w Nowym Tomyślu zapraszają wszystkich sympatyków siatkówki na pełne sportowych emocji trzy dni spędzone na tamtejszych parkietach.

Wszystkie spotkania Mistrzostw Polski Młodzików będą transmitowane na platformie internetowej

www.esporttv.pl               

oraz  www.mosnt.pl   i  www.centrumsportu-zbaszyn.pl

  • 2
  • 0
  • 38
  • 0
  • 0