SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

FG, 16 kwietnia 2015

Trwa drugi dzień zmagań w Mistrzostwach Polski Juniorek w Wieliczce. W dwóch pierwszych spotkaniach ponownie górą byli wczorajsi zwycięzcy, LTS LEGIONOVIA Legionowo oraz ENERGA GEDANIA Gdańsk.

Trwa drugi dzień zmagań w Mistrzostwach Polski Juniorek w Wieliczce. W dwóch pierwszych spotkaniach ponownie górą byli wczorajsi zwycięzcy, LTS LEGIONOVIA Legionowo oraz ENERGA GEDANIA Gdańsk.

 

LTS LEGIONOVIA Legionowo – PTPS Piła 3:1 (25:21, 19:25, 25:15, 25:11)

Malwina Smarzek, atakująca LTS LEGIONOVII Legionowo i MVP meczu: Wygrałyśmy 3:1, ale nie jestem zadowolona z tego meczu. Sety trzeci i czwarty były OK, ale to co działo się w pierwszym i drugim było trochę powtórką ze środy. Dopiero w czwartym secie pokazałyśmy naszą normalną grę i to na takim poziomie powinnyśmy grać cały czas, bo ciężko będzie nam wygrywać z jakimkolwiek przeciwnikiem przy takiej ilości błędów jak na początku tego spotkania.

Wojciech Lalek, trener LTS LEGIONOVII Legionowo: Trochę dziwne spotkanie. Na samym początku graliśmy na strasznym procencie błędów – 14 błędów własnych w pierwszym secie. Widziałem, że coś się z zespołem dzieje. Na szczęście dziewczyny się uspokoiły, przejęły inicjatywę w trzecim secie i w ostatnim, podobnie jak wczoraj, zagrały na naszym normalnym poziomie. Tak jak mówiłem wczoraj – każdy kolejny mecz będzie dla nas lepszy, zawodniczki będą lepiej się rozumiały, gra będzie się kleiła – i tak się dzieje.

LTS LEGIONOVIA Legionowo: Malwina Smarzek, , Alicja Grabka, Monika Bociek, Aleksandra Rasińska, Milena Paszyńska, Katarzyna Niderla, Krystyna Pietraszkiewicz (libero), Joanna Wrońska (libero) oraz: Katarzyna Jędrzejewska,  Magda Dąbrowska, Karolina Sidor, Aleksandra Omelaniuk  trener: Wojciech Lalek

PTPS Piła: Oliwia Urban, Adrianna Kukulska, Maja Nowicka, Magdalena Bukowiecka, Sandra Zaczkowska, Dominika Zając, Michalina Błoch (libero) oraz: Monika Warczygłowa, Eliza Koczara, Simona Dreczka, Maja Nowicka Anna Zapaśnik, , trener: Andrzej Zapaśnik

 

ENERGA GEDANIA Gdańsk – MKS ZRYW-VOLLEY Iława 3:0 (25:21, 25:16, 25:22)

Patryk Michna, trener ENERGA GEDANII Gdańsk: Myślę, że kluczem dla nas była wczorajsza wygrana z Piłą, która w znacznym stopniu podbudowała to mój zespół. Po drugie, widać było, że dziewczyny z Iławy z podłamały się trochę przegraną z Legionovią. Dzisiejszy mecz przez dwa pierwsze sety był dla nas dość łatwy – te dziewczyny, które wczoraj zagrały naprawdę dobre spotkanie z Legionovią, dziś trochę spuściły z tonu. Miały problem z przyjęciem, mimo że atutem Iławy jest właśnie przyjęcie zagrywki i obrona w polu. Najważniejsze, że Jesteśmy w czwórce – bardzo nas to cieszy.

Marta Tucholska, atakująca ENERGA GEDANII Gdańsk i MVP meczu: Idziemy dalej do przodu i realizujemy nasz cel – na tym skupiamy się w każdym meczu.

ENERGA GEDANIA Gdańsk: Katarzyna Urbanowicz, Julia Piotrowska, Dominika Mras, Agata Chyła, Marta Tucholska, Martyna Łukasik, Nikola Królak (libero), trener: Patryk Michna

MKS ZRYW-VOLLEY Iława: Joanna Karpińska, Monika Gorzka, Sandra Korusiewicz, Marta Pietroczuk, Aleksandra Stępień, Laura Nowotnik, Iwona Kuklińska (libero) oraz: Natalia Mejka, Ola Tomaszewska, Kamila Sitnik, trener: Mieczysław Pietroczuk

  • 5
  • 0
  • 39
  • 0
  • 0